Sotsiaal ja tervishoid
 

Hiiumaa Vallavalitsuse sotsiaalosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaalosakonna juhataja

Kairi Lõppe

463 6096;
5333 0650

kairi.loppe@hiiumaa.ee

 

Lastekaitse spetsialist

Tuuli-Brit Vaga

463 6074;
5308 1343

tuulibrit.vaga@hiiumaa.ee

 

Lastekaitse spetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Sotsiaaltöö spetsialist

Kairi Priit

463 6095;
5886 6308

kairi.priit@hiiumaa.ee

Emmaste Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Liia Rull 

462 2441

liia.rull@hiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Aimi Jaarma

462 2444;
514 4327

aimi.jaarma@hiiumaa.ee

Kõrgessaare Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

Kärdla osavallavalitsuse sotsiaaltöö spetsialisti vastuvõtt teisipäeviti kell 10–12

Käina Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Heli Tuisk

462 2883;
53490389

heli.tuisk@hiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Pille Näksi

462 2883;
53436177

pille.naksi@hiiumaa.ee

Vastuvõtuks 
palun registreerida
tel 5343 6177

Kärdla Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Pille Alevi

463 6094;
505 5746

pille.alevi@hiiumaa.ee

 

Hooldustöötaja-autojuht

Enno Tuulik

 5344 6611

enno.tuulik@hiiumaa.ee

 

Pühalepa Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Urme Soonvald

463 6844

urme.soonvald@hiiumaa.ee