Kultuur, sport ja vaba aeg 


Hiiumaa Vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Haridus- ja
kultuuriosakonna juhataja

Karin Kokla

 

karin.kokla@hiiumaa.ee

 

Spordi- ja terviseedenduse spetsialist

Maarja Liik

5860 0972
463 6073

maarja.liik@hiiumaa.ee

 

Hariduse ja kultuuri spetsialist

Tiia Liibert

5330 8832
463 6070

tiia.liibert@hiiumaa.ee

 


Emmaste osavallas

Vaba aja tegevusi Emmaste osavallas koordineerib Hiiumaa Vallavalitsuse hallatav asutus Emmaste Vaba Aja Keskus.
Tegevused on jagatud kolme valdkonda:

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Anne-Ly Torstensson
Telefon: 56060711
E-post: vak@tiksimemmaste.ee

Kristel Pisa
Telefon: 4695442
E-post: kristel.pisa@tiksimemmaste.ee

Anne-Mall Reinu
Telefon: 58008149
E-post: sport@tiksimemmaste.ee

 

Käina osavallas
 

Kultuuri,noorsootöö ja vaba aja  tegevusi Käina osavallas koordineerib Hiiumaa Vallavalitsuse hallatav asutus Käina Huvi- ja Kultuurikeskus ning sporti Käina Spordikeskus.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Ly Meldorf
Telefon: 4636132

E-post: kultuur@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Anna Lipp
Telefon:51980820

E-post: anna.lipp@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Hannes Maasel
Telefon: 5166620
E-post: hannes.maasel@tiksimkaina.hiiumaa.ee


Kärdla ja Kõrgessaare osavallas
 

Kultuuri ja vaba aja tegevusi Kärdla ja Kõrgessaare osavallas koordineerib Hiiumaa Vallavalitsuse hallatav asutus Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus, noorsootööd Hiiumaa Noorsootöö Keskus ja sporti SA Hiiumaa Spordikool.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Margarita Korol
Telefon:46 32192, 566 90 717
E-post: kultuur@tiksimhiiuvald.ee

Merle Salusoo
Telefon: 4622542, 51987211
E-post: merle.salusoo@tiksimhiiuvald.ee

Kristi Linkov
Telefon: 5184300
E-post: spordikool@tiksimhiiuvald.ee

Artur Valk
Telefon: 46 93134; 505 57 32
E-post: artur@tiksimhiiuvald.ee

   

 

Pühalepa osavallas
 

Vaba aja tegevusi Pühalepa osavallas koordineerib Hiiumaa Vallavalitsuse hallatav asutus Pühalepa valla Kultuuri- ja Noortekeskus.

Klaire Leigri
Telefon: 53337354
E-post: 
klaire.leigri@tiksimgmail.com