« Tagasi

Vald müüb merevaatega elamumaad Kärdlas

Kärdla osavald müüb seitse elamumaa sihtotstarbega kinnistut Hausma teel ja Ranna tänaval avaliku elektroonilise enampakkumisega osta.ee keskkonnas.

Kinnistute suurused jäävad vahemikku 1719 m²–3430 m² ja enampakkumise alghinnad vahemikku 10–13 €/m² sõltuvalt kinnistu asukohast – merepoolsed Hausma tee äärsed kinnistud on kõrgema alghinnaga. Kinnistutel kehtib detailplaneering „Hausma tee 1, Hausma tee 2 ja Ranna tn 1 maaüksuste ja nendega piirneva rannaala detailplaneering".

Kinnistutel puudub veel välja ehitatud taristu – juurdepääsuteed, vee- ja kanalisatsioonitrassid ning elektrienergia liitumine, kuid Kärdla osavald võtab endale kinnistuid müües kohustuse need rajada – juurdepääsuteed Ranna tänav T3 ja Hausma tee L1, vee- ja kanalisatsioonitrassid ning elektrienergia liitumise igale kinnistule 6A ühe aasta jooksul alates vastava kinnistu ostu-müügi lepingu sõlmimisest. Lisaks osta.ee oksjonikeskkonnale avaldatakse müügiinfo suurimas kinnisvaraportaalis kv.ee.

Pakkumisi saab oksjoni keskkonnas teha kuni 1. oktoobril kl 11ni, täpsema info müügitingimuste ja pakkumiste tegemise kohta leiab Osta.ee leheküljelt: