« Tagasi

Käina raamatukogusse on oodatud ka lemmikloomad

Eelmisel nädalal pidas vallavalitsus istungi Käina osavallas, täpsemalt sealse vallamajaga samas hoones asuvas imetoredas ja hubases raamatukogus. Lisaks raamatukogu toredatele ruumidele ja raamatutele jääb silma ka uksel olev südantsoojendav silt – "Hästi käituvad koerad on teretulnud!" 🐶🐱🐰

Tegelikult on Käina Raamatukogu direktori Maili Uibo sõnul sinna oodatud lisaks koertele ka muud lemmikud, näiteks kassid või küülikud, kui nad teistele külastajatele ohtlikud ei ole. Kogu Käina raamatukogu personal suhtub lemmikutesse hästi ja vajadusel pakutakse loomadele ka kohapeal juua. Maili Uibo ise on suur loomasõber ja tema sõnul on külastajate neljakäpalisi sõpru käinud kõikides Hiiumaa raamatukogudes.

Vallavalitsuse istungile eelnes ühine inforing Käina osavalla pere ja kohalike allasutuste juhtidega. Oma mõtteid jagasid spordikeskuse juht Hannes Maaselkooli direktor Joel Pulk ja lasteaia direktor Aire Nurk. Pärast istungit jalutasid vallavalitsuse liikmed lasteaeda, kus Aire tutvustas sealseid ruume ja tegemisi. Seejärel kohtusid vallavalitsuse liikmed Käina Huvi-ja Kultuurikeskus külastamisel direktori Ly Meldorfiga.

Käina raamatukogu juures