Oksjonil eksklusiivne mereäärne elamumaa Kärdlas

Kärdla osavald müüb elektroonilisel enampakkumisel vallale kuuluva elamumaa Kärdlas Ranna tänav 5. 

Kinnistu sihtotstarve on elamumaa, pindala 3430 m2 ja enampakkumise alghind 34 300 eurot. Kinnistul kehtib detailplaneering „Hausma tee 1, Hausma tee 2 ja Ranna tn 1 maaüksuste ja nendega piirneva rannaala detailplaneering". 

Kinnistul puudub veel välja ehitatud taristu – juurdepääsuteed, vee- ja kanalisatsioonitrassid ning elektrienergia liitumine, kuid Kärdla osavald võtab endale kohustuse need rajada – juurdepääsuteed Ranna tänav T3 ja Hausma tee L1, vee- ja kanalisatsioonitrassid ning 6A elektrienergia liitumise kinnistule ühe aasta jooksul alates ostu-müügi lepingu sõlmimisest. Lisaks osta.ee oksjonikeskkonnale avaldatakse müügiinfo suurimas kinnisvaraportaalis kv.ee. 

Pakkumisi saab oksjonikeskkonnas teha 1. juunist kuni 1. juuli kella 11ni, täpsema info müügitingimuste ja pakkumiste tegemise kohta leiab osta.ee leheküljelt.

Varaga tutvumiseks saab kokku leppida tööpäeviti Lauri Preimanniga telefonil 510 4293 või e-posti aadressil lauri.preimann@hiiumaa.ee 

Ostutingimused 

  • Vara/ost vormistatakse vaid oksjoni võitja nimele – kui võitjaks on eraisik, siis selle eraisiku nimele; kui võitjaks on ettevõte, siis selle ettevõtte nimele. Kui soovite arvet ettevõtte nimele, tuleb ettevõttele registreerida eelnevalt eraldi kasutajakonto ning ettevõtte kasutajakonto alt oksjonile pakkumine teha. 
  • Kui oksjoni võitja loobub ostust, siis vastavalt Osta.ee kasutajalepingule on Osta.ee'l õigus rakendada oksjoni võitja suhtes leppetrahvi, mille summaks on 20% oksjonil kujunenud lõpphinnast. 
  • Oksjonil kujunev hind on lõplik ning ei sisalda käibemaksu!