IT-spetsialistina alustab Kerly Klee

Juunikuust on vallavalitsuses tööl uus IT-spetsialist Kerly Klee, kes on Kärdla ühisgümnaasiumi vilistlane ja äsja kaitses edukalt oma lõputöö 👩‍🎓 TalTech - Tallinn University of Technology's äriinfotehnoloogia erialal.

Värskeim töökogemus on Kerlyl aprillikuust IT-praktikandina Hiiumaa vallavalitsuses. Varem on ta töötanud teenindussektoris nii Hiiumaal kui õpingute kõrvalt Tallinnas.

Kuigi vald asus otsima uut IT-spetsilisti juba mullu, siis mitu välja kuulutatud konkurssi luhtusid. Läbirääkimised tubli praktikandiga suvel täiskohaga tööle asumiseks algasidki kevadel. Kerly tugevusteks on asjalikkus ja initsiatiiv ning tema võime haarata uut infot lennult.🛩

Valla IT-spetsialist Märt Saar oli Kerly tööga praktika ajal väga rahul ja toetas tema tööle võtmist: "Kerly on tubli ja aitab kindlasti valla IT-alaseid murekohti kiiremini lahendada."

Kerly ootab oma töös toredaid väljakutseid. IT-spetsialistina plaanib ta kolleegide tööd mugavamaks teha, leides IT-alastele probleemidele parimaid lahendusi.

Tere tulemast, Kerly! 🌞