Hiiumaa vallavalitsuse hallatavad asutused

Ülehiiumaaliselt Hiiumaa vallavalitsuse hallata on üldhariduskoolide ja lasteaedade sisuline juhtimine. Koolide ja lasteaedade igapäevane majandamine on osavaldade töö.
 

Hallatav astus

E-post

Juhataja

Telefon

Emmaste Lasteaed Naksitrallid

lasteaed@emmaste.hiiumaa.ee

Külli Tintse

469 5468

Emmaste Põhikool

emmastekool@gmail.com

Merje Kikas

469 5247
524 0157

Hiiu Valla Lasteaed

lasteaed@hiiuvald.ee

Tiina Hinno

463 2125

Käina Kool

kool@kaina.edu.ee

Joel Pulk

462 2160

Käina Lasteaed Tirtspõnni

lasteaed@kaina.hiiumaa.ee

Aire Nurk

463 6421
5343 4789

Kärdla Põhikool

kool@kardla.edu.ee

Valeri Gramakovski

463 2206

Lauka Põhikool

laukakool@gmail.com

Märt Rannast

469 3718

Palade Lasteaed

palade.lasteaed@pyhalepa.hiiumaa.ee

Sirje Reinpal

469 4518
518 2868

Palade Põhikool

kool@palade.edu.ee

Antti Leigri

469 4419

Suuremõisa Lasteaed-Põhikool

yld@suurem.edu.ee

Antti Leigri

469 4218


Emmaste osavallavalituse hallatavad asutused

Hallatav asutus

E-post

Juhataja

Telefon

Emmaste Kommunaal

emko@emmaste.ee 

Joosep Niit

503 7656

Emmaste Raamatukogu

raamatukogu@emmaste.hiiumaa.ee

Marju Allik

463 1703
5664 1811

Emmaste Vaba Aja Keskus

vak@emmaste.ee

Anne-Ly Torstensson

469 5442
5606 0711

Sõru Muuseum

muuseum@emmaste.ee

Helve Russak

469 5408

 

Käina osavallavalituse hallatavad asutused

Hallatav asutus

E-post

Juhataja

Telefon

Hiiumaa Loodus- ja Tegevuskeskus

 

 

 

Käina Huvi- ja Kultuurikeskus

kultuur@kaina.hiiumaa.ee

Ly Meldorf

463 6132

Käina Raamatukogu

info@kainaraamatukogu.ee

Maili Uibo

463 6231

Käina Spordikeskus

spordikeskus@kaina.hiiumaa.ee

Hannes Maasel

462 9139
5340 7161


Kärdla osavallavalitsuse hallatavad asutused

Hallatav asutus

E-post

Juhataja

Telefon

Hiiumaa Noorsootöö Keskus

ntk@hiiuvald.ee

Merle Salusoo

462 2545
5198 7211

Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus

kultuur@hiiuvald.ee

Margarita Korol

463 2192
5300 3234

Hiiu Valla Raamatukogu

raamatukogu@hiiuvald.ee

Annely Veevo

463 2062

Hiiu Valla Sotsiaalkeskus

info@sotsiaalkeskus.ee

Riho Rahuoja

463 1456

Kärdla Turg

turg@hiiuvald.ee

Milvi Soodla

527 7453

R. Tobiase nim Kärdla Muusikakool

info@kardlamu.edu.ee

Arvo Haasma

5665 6921

 

Kõrgessaare osavallavalitsuse hallatavad asutused

 

Hallatav asutus

E-post

Juhataja

Telefon

Hiiumaa Noorsootöö Keskus

ntk@hiiuvald.ee

Merle Salusoo

462 2545
5198 7211

Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus

kultuur@hiiuvald.ee

Margarita Korol

463 2192
5300 3234

Hiiu Valla Raamatukogu

raamatukogu@hiiuvald.ee

Annely Veevo

463 2062

Hiiu Valla Sotsiaalkeskus

info@sotsiaalkeskus.ee

Riho Rahuoja

463 1456

 

Pühalepa osavallavalitsuse hallatavad asutused

Hallatav asutus

E-post

Juhataja

Telefon

Hellamaa Perekeskus

perekeskus@pyhalepa.hiiumaa.ee

Urme Soonvald

469 4630

Hellamaa Rahvaraamatukogu

hellamaarmk@gmail.com

Maili Eller

469 4640

Palade Loodushariduskeskus

paladelhk@gmail.com

Karin Poola

5342 2087

Palade Rahvaraamatukogu

raamatukogu@palade.edu.ee

Ene Vannas

469 4537

Pühalepa valla Kultuuri- ja Noortekeskus

noortekeskus@pyhalepa.hiiumaa.ee

Klaire Leigri

5333 7354

Suuremõisa Rahvaraamatukogu

smrrk@pyhalepa.hiiumaa.ee

Enel Transtok

469 4284