Rahvaralli toob muudatused Kärdla liikluskorralduses ja bussiliikluses

Täna ja homme toimub Hiiumaal rahvaralli. Kiiruskatsete toimumise ajal on muudatused liikluskorralduses ja bussiliikluses. Võistluskeskus asub Kärdla keskväljakul.

Täna sõidetakse neli kiiruskatset: kaks Kärdla linnas asfaldil ja kaks kruusal väljaspool Kärdlat. Kärdla Keskväljak ja mitmed Kärdla tänavad on liikluseks suletud täna kell 16–23. Kärdla Keskväljak jääb võistluskeskusena liikluseks suletuks laupäeva õhtul kl 20ni.

Laupäeval läbitakse kaheksa katset väljaspool Kärdlat Hiiumaa eri piirkondades, enamik mööda kruusateid.

Seoses Hiiumaa Rahvaralliga on täna-homme Kärdlas bussiliiklus osaliselt ümber korraldatud. Täna alates kl 12.30 kuni homme kl 20ni peatuvad kõik liinibussid Kärdla keskväljaku asemel Pritsumaja parklas. Ümbersõit: Tiigi-Vabaduse-Kalda-Kärdla bussijaam. Täna õhul kl 16.45-23 ei sõida bussid bussijaama - kõigi bussiliinide alg- ja lõpp-peatuseks on Kärdla Pritsumaja parkla. Kärdla bussijaam ja selle ümbrus on liikluseks suletud. Bussijaam on laupäeval avatud.

Korraldajad Hiiumaa ralliklubist paluvad kõigilt hiidlastelt ja Hiiumaa külalistelt mõistvat suhtumist ja tähelepanu liiklemisel. Palun hoidke kodus oma lemmikloomad. Kasutage liigeldes kindlasti helkurit. Oluline on alluda turvatöötajate ja liikluskorraldajate korraldustele, sest nende ülesanne on tagada kõigi ohutus. Ajutised liiklusmärgid, keelualad ja rajapiirded on rallil selleks, et tagada pealtvaatajate ohutus. Ralli ja alkohol omavahel kokku ei sobi.

Kärdla liikluspiirangud 9. nov

 Mitmed Kärdla tänavad on liikluseks suletud reedel kell 16–23.

Kärdla keskväljak suletud reedel

Võistluskeskus asub Kärdla keskväljakul, mis on liikluseks suletud täna alates kell 16. 

Kärdla keskväljak laupäeval

Kärdla Keskväljak jääb võistluskeskusena liikluseks suletuks laupäeva õhtul kl 20ni.