Vallavanema abina alustab Mirjam Savioja

Detsembri keskpaigas alustab vallavanema abina Mirjam Savioja, kes valiti tugeval konkursil seitsme kandidaadi seast.Mirjam Savioja

Mirjam Savioja on pärast põhikooliõpinguid Kärdlas lõpetanud kuldmedaliga Noarootsi gümnaasiumi ning seejärel Tallinna ülikooli suhtekorralduse eriala ja Rootsi Jönköpingu ülikooli magistriõppe rahvusvahelise kommunikatsiooni eriala. Savioja on õpingute ajal töötanud klienditeeninduse valdkonnas. Tema viimane töökogemus on eraettevõtte turundusspetsialistina.

Vallavanem Reili Rand ütles, et Mirjam Savioja kasuks rääkis tema valmisolek võtta erinevaid tööalaseid väljakutseid, kiirelt kohaneda ja võtta initsiatiivi ning soov anda oma panus Hiiumaa hüvanguks. „Lisaks on suur rõõm, et seoses Mirjami tööle asumisega tuleb taas üks tegus noor hiidlane kodusaarele tagasi," lisas Rand.

Mirjam Savioja ütles, et näeb oma tööd vallavanema abina huvitava väljakutsena, mis annab talle võimaluse panustada kodukoha heaolusse. „Oma peamise rollina näen ma vallavanema töö hõlbustamist, edendades nii Hiiumaa vallavalitsuse osakondade kui ka erinevate partnerorganisatsioonide vahelist koostööd," ütles Savioja.