« Tagasi

Spordi- ja terviseedenduse spetsialistina alustas Martina Martinson

Martina MartinsonTäna alustas Hiiumaa valla spordi- ja terviseedenduse spetsialistina Martina Martinson, kes kolis Hiiumaale mullu. "Töötasin üle 10 aasta Tallinna kahes suuremas spordi- ja tennisekeskuses, kus sain suurepärase kogemustepagasi nii sporditöö organiseerimise poolelt kui ka koostööst harrastus- ja tippsportlastega, nende treenerite ja spordijuhtidega," ütles Martinson. "Olin osaks meeskonnast, kus töötasime välja ning turundasime harrastussportlastele suunatud teenuseid ja tegevusi nii teadliku treenimise kui ka tervist edendavate loengute näol."  

Martinson lisas, et spordiga seotud tööviis on talle igati omane ja loomulik ning tööplaan selge: "Olen äärmiselt õnnelik, et saan võimaluse panustada Hiiumaa spordi- ja terviseedendusse varasemas tööelus kogutud teadmisi ja kogemusi kasutades. 

Esmajoones soovin tutvuda ning arutada koostegemise mõtteid Hiiumaa spordivaldkonda vedavate isikutega ning kaardistada väikeste ja suurte hiidlaste võimalused ja vajadused, mis aitaks neid, kes veel pole, aktiivsele elustiilile lähemale tuua. Soovin alustada Hiiumaa spordiinfo koondamisega ühele platvormile, et tervislikud valikud oleksid lihtsasti kättesaadavad igaühele."