Ametnikud

 

Emmaste osavalla valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist
Ehitusspetsialist

Pilvi Post

462 2445

pilvi.post@hiiumaa.ee

 

 

Kõrgessaare osavalla valitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@hiiumaa.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

Ehitusspetsialist

Triin Masing

506 4565

triin.masing@hiiumaa.ee

Vastuvõtt kokkuleppel

Heakorratöötaja

Toivo Jaanus

 

 

 

Remondi- ja
heakorratöötaja

Helmuth Türnpuu

5349 0926

 

 

 

Käina osavalla valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Merilin Kaevandes

462 2882

merilin.kaevandes@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Veronika Kaevandes

462 2882

veronika.kaevandes@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Tõnu Koppel

462 2881

tonu.koppel@hiiumaa.ee

 

Heakorratöötaja-autojuht

Eri Erin

5265640

eri.erin@hiiumaa.ee

 

 

Kärdla osavalla valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Triin Masing

506 4565

triin.masing@hiiumaa.ee

 

Hooldustöötaja-autojuht

Enno Tuulik

 5344 6611

enno.tuulik@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Toomas Vannas

516 7165

toomas.vannas@hiiumaa.ee

 

Haljastusspetsialist

Mai Sinilaid

463 6091
5340 6503

mai.sinilaid@hiiumaa.ee

 

Heakorraspetsialist

Sergei Trotski

5757 0237

sergei.trotski@hiiumaa.ee

 

Remondi- ja
heakorratöötaja

Helmuth Türnpuu

5349 0926

 

 

 

Pühalepa osavalla valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Mai Julge

463 6845
504 2390

mai.julge@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Reet Nisumaa

463 6846

reet.nisumaa@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Argo Valgma

5911 6641

argo.valgma@hiiumaa.ee

 

Heakorratöötaja

Kristjan Strutinski

5382 0805

kristjan.strutinski@hiiumaa.ee

 

Kalmistuid puudutavate küsimuste korral palun pöörduge Pühalepa vallamajja