Ehitus ja Planeerimine

Hiiumaa Vallavalitsuse arenguosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Arenguosakonna juhataja

Monika Pihlak

463 6093
527 5120

monika.pihlak@hiiumaa.ee

 

Ühistranspordi ja riigihangete spetsialist

Piret Sedrik

505 5593

piret.sedrik@hiiumaa.ee

 

Arhitekt-planeeringute spetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Keskkonnaspetsialist

Raina Smill

463 6075
523 5887

raina.smill@hiiumaa.ee

 

 

Emmaste Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist
Ehitusspetsialist

Pilvi Post

462 2445

pilvi.post@hiiumaa.ee

 

 

Kõrgessaare Osavalla Valitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Triin Masing

506 4565

triin.masing@hiiumaa.ee

 

 

Käina Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Anita Ainelo

462 2882

anita.ainelo@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Veronika Kaevandes

462 2882

veronika.kaevandes@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Tõnu Koppel

462 2881

tonu.koppel@hiiumaa.ee

 

 

Kärdla Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Triin Masing

506 4565

triin.masing@hiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Argo Valgma

463 6078
5306 3040

argo.valgma@hiiumaa.ee

 

Haljastusspetsialist

Mai Sinilaid

463 6091
5340 6503

mai.sinilaid@hiiumaa.ee

 

 

Pühalepa Osavalla Valitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maaspetsialist

Mai Julge

463 6845
504 2390

mai.julge@hiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Reet Nisumaa

463 6846

reet.nisumaa@hiiumaa.ee