Sotsiaaltöö ametnikud

Hiiumaa vallavalitsuse sotsiaalosakond

Keskväljak 5a, Kärdla 92413, Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaalosakonna juhataja

Kairi Lõppe

463 6096;
5333 0650

kairi.loppe@hiiumaa.ee

 

Lastekaitsespetsialist

Mari-Liis Leivalt

5308 1343

mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee

 

Lastekaitsespetsialist

Carol Kirss

5395 9537

carol.kirss@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltöö spetsialist

Kairi Priit

463 6095;
5886 6308

kairi.priit@hiiumaa.ee

 

Emmaste osavalla valitsus

Vallamaja, Emmaste, 92001 Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Liia Rull 

462 2441
5300 0835

liia.rull@hiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Aimi Jaarma

462 2444;
514 4327

aimi.jaarma@hiiumaa.ee

 

Kõrgessaare osavalla valitsus
Kõpu tee 8, 92201 Kõrgessaare, Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Pille Näksi

5855 3736

pille.naksi@hiiumaa.ee

 

 

Käina osavalla valitsus
Hiiu mnt 28, Käina alevik, 92101 Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Heli Tuisk

462 2883;
53490389

heli.tuisk@hiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Terje Rand

462 2883;
53436177

terje.rand@hiiumaa.ee

Vastuvõtuks 
palun registreerida
tel 5343 6177

 

Kärdla osavalla valitsus 
Keskväljak 5a, 92413 Kärdla, Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Pille Alevi

463 6094;
505 5746

pille.alevi@hiiumaa.ee

 

Hooldustöötaja-autojuht

Enno Tuulik

 5344 6611

enno.tuulik@hiiumaa.ee

 

 

Pühalepa osavalla valitsus
Vallamaja, Tempa küla, 92348 Hiiumaa

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaaltöö spetsialist

Urme Soonvald

463 6844

urme.soonvald@hiiumaa.ee