Hiiumaa vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna ametnikud

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Haridus- ja
kultuuriosakonna juhataja

Karin Kokla


463 6070

520 7864 

karin.kokla@hiiumaa.ee

 

Spordi- ja terviseedenduse spetsialist

Martina Martinson

5860 0972

martina.martinson@hiiumaa.ee

 

Haridusspetsialist

Ivi Remmelg

463 6070
524 3952

ivi.remmelg@hiiumaa.ee

 

Kultuurispetsialist

Anu Tammearu

5884 0790

anu.tammearu@hiiumaa.ee

 
Noorsootöö kordinaator Kristel Pisa 5341 6641 kristel.pisa@hiiumaa.ee  

 

Kultuur, sport ja vaba aeg

Emmaste osavallas

Vaba aja tegevusi Emmaste osavallas koordineerib Emmaste osavalla valitsuse hallatav asutus Emmaste Vaba Aja Keskus.

Tegevused on jagatud kolme valdkonda:

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Anne-Mall Reinu

Telefon: 5887 3731

E-post: emmastevak@hiiumaa.ee

Kristi Kivisaar

Telefon: 469 5442; 555 2540

E-post: emmastenoortekas@hiiumaa.ee

Tõnis Saarnak

Telefon: 5800 8149

E-post: emmastesport@hiiumaa.ee

 

 

Käina osavallas

Kultuuri,noorsootöö ja vaba aja  tegevusi Käina osavallas koordineerib Käina osavalla valitsuse hallatav asutus Käina Huvi- ja Kultuurikeskus ning sporti Käina Spordikeskus.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Ly Meldorf

Telefon: 4636132

E-post: kultuur@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Anna Lipp

Telefon:51980820

E-post: anna.lipp@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Hannes Maasel

Telefon: 5166620

E-post: hannes.maasel@tiksimkaina.hiiumaa.ee

 

Kärdla osavallas

Kultuuri ja vaba aja tegevusi Kärdla ja Kõrgessaare osavallas koordineerib Kärdla ja Kõrgessaare osavalla valitsuse hallatav asutus Kärdla Kultuurikeskus noorsootööd Kärdla Noortekeskus ja sporti SA Hiiumaa Spordikool.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Pilleriin Kannel

Telefon: 463 2192, 56 500 637

E-post: kultuur@hiiumaa.ee

Merle Salusoo

Telefon: 4622542, 51987211

E-post: merle.salusoo@tiksimhiiumaa.ee

Kristi Linkov

Telefon: 518 4300

E-post: spordikool@hiiumaa.ee

 

Kõrgessaare osavallas

Vaba aja tegevusi Kõrgessaare osavallas koordineerib Kõrgessaare osavalla valitsuse hallatav asutus Kõrgessaare Vaba Aja Keskus, noorsootööd koordineerib Kärdla osavalla valitsuse hallatav asutus Kärdla noortekeskus.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Artur Valk

Telefon: 46 93134; 505 5732

E-post: artur.valk@hiiumaa.ee

Merle Salusoo

Telefon: 4622542, 51987211

E-post: merle.salusoo@hiiumaa.ee

Artur Valk

Telefon: 46 93134; 505 5732

E-post: artur.valk@hiiumaa.ee

 

Pühalepa osavallas

Vaba aja tegevusi Pühalepa osavallas koordineerib Pühalepa osavalla valitsuse hallatav asutus Pühalepa Vaba Aja Keskus

Klaire Leigri

Telefon: 53337354

E-post: klaire.leigri@tiksimgmail.com