Hiiumaa vallavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna ametnikud

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Haridus- ja
kultuuriosakonna juhataja

Karin Kokla


463 6070

520 7864 

karin.kokla@hiiumaa.ee

 

Spordi- ja terviseedenduse spetsialist

Martina Martinson

5860 0972

martina.martinson@hiiumaa.ee

 

Haridusspetsialist

Ivi Remmelg

463 6070
524 3952

ivi.remmelg@hiiumaa.ee

 

Kultuurispetsialist

Anu Tammearu

5884 0790

anu.tammearu@hiiumaa.ee

 

 

Kultuur, sport ja vaba aeg

 

Emmaste osavallas

Vaba aja tegevusi Emmaste osavallas koordineerib Emmaste osavalla valitsuse hallatav asutus Emmaste Vaba Aja Keskus.

Tegevused on jagatud kolme valdkonda:

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Anne-Mall Reinu

Telefon: 5887 3731

E-post: emmastevak@hiiumaa.ee

Kätlin Tammeveski

Telefon: 469 5442; 555 2540

E-post: emmastenoortekas@hiiumaa.ee

Tõnis Saarnak

Telefon: 5800 8149

E-post: emmastesport@hiiumaa.ee

 

 

Käina osavallas

Kultuuri,noorsootöö ja vaba aja  tegevusi Käina osavallas koordineerib Käina osavalla valitsuse hallatav asutus Käina Huvi- ja Kultuurikeskus ning sporti Käina Spordikeskus.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Ly Meldorf

Telefon: 4636132

E-post: kultuur@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Anna Lipp

Telefon:51980820

E-post: anna.lipp@tiksimkaina.hiiumaa.ee

Hannes Maasel

Telefon: 5166620

E-post: hannes.maasel@tiksimkaina.hiiumaa.ee

 

Kärdla ja Kõrgessaare osavallas

Kultuuri ja vaba aja tegevusi Kärdla ja Kõrgessaare osavallas koordineerib Kärdla ja Kõrgessaare osavalla valitsuse hallatav asutus Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskus, noorsootööd Hiiumaa Noorsootöö Keskus ja sporti SA Hiiumaa Spordikool.

Kultuurikorraldus

Noorsootöö

Sport

Margarita Korol

Telefon:463 2192, 5669 0717

E-post: kultuur@tiksimhiiumaa.ee

Merle Salusoo

Telefon: 4622542, 51987211

E-post: merle.salusoo@tiksimhiiuvald.ee

Kristi Linkov

Telefon: 518 4300

E-post: spordikool@hiiumaa.ee

Artur Valk

Telefon: 46 93134; 505 5732

E-post: artur.valk@tiksimhiiumaa.ee

 

Artur Valk

Telefon: 46 93134; 505 5732

E-post: artur.valk@hiiumaa.ee

 

Pühalepa osavallas

Vaba aja tegevusi Pühalepa osavallas koordineerib Pühalepa osavalla valitsuse hallatav asutus Pühalepa valla Kultuuri- ja Noortekeskus.

Klaire Leigri

Telefon: 53337354

E-post: klaire.leigri@tiksimgmail.com