Eriolukord seoses koroonaviirusega

Alates 8. maist on taas avatud saarte ja mandri vahel liikumine kõigile inimestele sõltumata elukohast.

Teata abivajajast valla sotsiaaltöötajale!

Lapsele koolilõuna toidupaki saamiseks anna samuti märku!

Eriolukorra info ettevõtjatele leiad Hiiumaa arenduskeskuse veebilehelt.

« Tagasi

Kärdla keskväljaku ehitus jätkub

Möödunud nädala reedel Kärdla keskväljakul värskes õhus toimunud kohtumisel andsid vallavalitsus ja ehitaja keskväljakut ümbritsevate kinnistute omanikele infot, millal jõuavad tööd nende kinnistu juurde ja kinnistuomanikud said oma küsimustele vastuseid.  

Ehitaja esindaja rõhutas, et praeguses eriolukorras on teada üldine ajagraafik, mis toimib siis, kui ehitusmaterjalide tarned toimuvad plaani kohaselt.  Seni on tööd kulgenud suures plaanis ajagraafiku kohaselt. Vee- ja kanalisatsioonitööde ehitusele järgnesid pinnasetööd.   

Järgmiseks on kavas betoonitööd: pergola vundamentide ehitus, purskkaevu betoneerimine, lipumastide ja kuusejalandi paigaldus, rulatamisküngaste/skatepargi ehitus.  

Samaaegselt algab katendite ehitus: esmalt luuakse jalakäijate juurdepääsud ettevõtete juurde alustades töödega Hiiu Konsumi/Hiiumaa Kaubamaja esisel alal. Tööd hakkavad toimuma nende alade kaupa, mis joonisel näha. Täpsemat infot tööde toimumise aegade kohta saab vald avaldada, kui materjalide Hiiumaale jõudmise aeg on selge.  

Teada on, et asfaltkate Rookopli tänava autoteele pannakse juuni esimeses pooles ning väljak on tolmuvaba ja autoliiklusele avatud jaanipäevaks.

 

keskväljak