Hetkel toimumas

keskväljaku pisipilt Elamuskeskus Tuuletorn Smart Marina Paluküla terviserajadsuuremõisa koelmualadNaistlaiu sadam

Lõppenud projektid

Kärdla kanalisatsioonKäina kultuurikeskuse renoveerimineProjekt Smart PortsMaritime SafetyMerepääste võimekuspargi 3 lammutus- ja korrastustöödKärdla-Pühalepa kergliiklustee

« Tagasi

Tuuletorn otsib kohvikupidajat


Tuuletorn kutsub üles endast märku andma huvilistel, kes soovivad suvehooajal Tuuletornis kohvikut pidada. Kohvikupidajat otsitakse suviseks perioodiks alates 15. maist kuni 1. septembrini.

Tulevaselt kohvikupidajalt oodatakse kogemust – et ta suudaks suvel suure rahvahulgaga hakkama saada – ja väga head kvaliteeti. 

"Külastatavus ja käive on suured just suvisel ajal," selgitas Käina osavalla vanem Omar Jõpiselg. Ta lisas, et sügisest kevadeni hakkab Tuuletorn kohvikut ise majandama, sest see periood ei oleks kohviku operaatori jaoks tõenäoliselt majanduslikult huvipakkuv. "Kui elamuskeskus talvel ise kohvikut peab, siis Tuuletorni teenindaja teenindab ühtlasi ka kohviku poolt ja selliselt tuleks ka elamuskeskus oma kuludega nulli" 

Tuuletorni kohvikusse mahub 40 külastajat ja teist samapalju väliterrassile. Täpsemate tingimuste kohta saab infot Tuuletorni juhilt Kristina Hallalt: kristina.halla@hiiumaa.ee 

Tuuletorni avamiseni on jäänud pisut enam kui kuu – uksed avatakse külastajatele 17. aprillil, täpselt koolivaheajaks.

Tuuletorn kohvikupidaja