Transpordiuudised

« Tagasi

Pühadeaegne lennuliiklus

Suurel reedel ja ülesõustmispühade 1. pühal on lennuliiklus tavapärastel kellaaegadel: lend väljub reedel Tallinnast kl 7.30 ja 17, Kärdlast 8.30 ja 18 ning pühapäeval Tallinnast 17, Kärdlast 18. 

Veel on vabu kohti reedeks ja laupäevaks. Pühade eel, neljapäeval, 6. aprillil on mõlemas suunas kümmekond vaba kotha hommikusele reisile (7.30 Tallinnast ja 8.30 Kärdlast). Õhtune lend Tallinnast on välja müüdud, Kärdlast Tallinnasse (18) on veel saadaval mõned kohad. 

Pühapäeva õhtused reisid on mõlemas suunas välja müüdud.  

Esmaspäevaks on saada kümmekond piletit hommikul Kärdlast väljuvale lennule. Hommikune Tallinn-Kärdla on välja müüdud. Õhtusel väljumisel on kummalgi suunal veel mõni istekoht müügis. 

Pileteid saab osta www.eestilennud.ee, Kärdla lennujaama kassast (tel 463 1381) ja tööpäevadel kl 8-17 bussijaamast (tel 463 1188). 

Lende teenindab Eesti lennuettevõtja OÜ Diamond Sky 33kohalise lennukiga SAAB 340A. Õhureis kestab 30 minutit, täispilet maksab 25 eurot. 

Kärdlast saab Hiiessaares asuvale lennuväljale tasuta maakonnaliinibussiga, mis väljub bussijaamast 50 minutit enne lennu Hiiumaa poolt väljumist. Sama buss toob saabunud lennureisijad Kärdlasse. Hommikusele lennule saab tööpäeviti kõigist Hiiumaa suundadest ka ühistranspordiga, samuti õhtul tagasi. Täpsemalt www.peatus.ee või Hansa Bussiliinide Hiiumaa esindusest 5855 8338. 

Autoga tulijail on soovitav lennujaamas olla vähemalt 45 minutit enne reisi väljumist, et lennule vormistamiseks oleks piisavalt aega. Parkida saab nii lennujaama ees kui ka kõrval asuva (RaxMotorsi) garaaźi juures. 

Sujuvaid sõite!