Pakutavad tugiteenused

 

Teenus Asukoht   Asutus Teenuseosutaja Kontakt
Psühhoterapeut Käina                Merit Lage Merit Lage

info@meritlage.ee,

56613222

Psüholoog ja e-nõustaja Kärdla Rajaleidja Iris Degtjov

iris.degtjov@rajaleidja.ee,

58853656

Psüholoog Kärdla Rajaleidja Tiina Talussaar

tiina.talussaar@innove.ee,

56940395

Noortenõustaja Kärdla Hiiumaa noorsootöö keskus Merrild lebin

merrild.lebin@hiiumaa.ee,

462 2541,5291 719

Noorte nõustamiskabinet Kärdla Hiiumaa Haigla polikliinik Riina Tamm

noortekabinet@hiiuvald.ee,

5248105

Pereteraapia Haapsalu EELK Perekeskus Mirjam Tinno 55678813
Nõustaja/terapeut    Svetlana Reinmets Svetlana Reinmets

svetlanareinmets@gmail.com,

56502573

Koolipsüholoog Kärdla Kärdla Põhikool Lia Gramakovski

liagramakovski@kardla.edu.ee,

4622543, 56687106

Õigusabi   Advokaadipüroo Pormeister Ene Ahas

ene@pormeister.ee,

5106442

Eripedagoog   Kärdla põhikool Tiia Liibert tiialiiber@kardla.edu.ee
Tugiisiku teenus   Hiiumaa valla sotsiaalkeskus Monika Lige

monika@sotsiaalkeskus.ee,

53460654

Karjäärinõustamine   Töötukassa Pille-Riin Persidskaja

Pille-Riin.Persidskaja@tootukassa.ee,

4622365

Ohvriabi   Sotsiaalkindlustusamet

Kristi Pihlamägi

Kirsti.Pihlamagi@sotsiaalkindlustusamet.ee,

5866 9626