« Tagasi

Alustab vanemlusprogramm Imelised aastad

Hiiumaal alustab kolmandat korda Hiiumaa vallavalitsuse ja TAI kaasfinantseeringul vanemlust toetav programm "Imelised aastad"

Tõenduspõhist programmi „Imelised aastad" (ingl k The Incredible Years) on rakendatud ligikaudu 30 riigis. Tegemist on rahvusvahelise koolituste süsteemiga, mis on aidanud vähendada laste käitumisprobleeme paljudes riikides ning mille tulemuslikkus on tõestatud. Vanemlusprogrammi eesmärk on aidata lapsevanematel arendada tõhusaid strateegiaid, et ennetada ja tulla toime laste käitumisprobleemide ning arenguküsimustega. Tänu õpitule oskavad vanemad vältida stressi tekitavaid olukordi, leida tuge ning saada hakkama raskustega laste kasvatamisel. 

Programm algab Hiiumaal septembris ja kestab detsembrini ning on osalejatele tasuta. Registreerida saab kuni 25. augustini. Osalema oodatud on lapsevanemad üle Hiiumaa – kokku saab osaleda 14 peret. Peredele on transport ja soe toit ning lastehoid tagatud. Hiiumaa grupijuhid on Diana Männamaa ja Marge Filipenko. Huvi korral lisainfo mari-liis.leivalt@hiiumaa.ee.