« Tagasi

Hiiumaa Arenduskeskus on tegemas kriisijärgset sihtkohakampaaniat

Kampaania eesmärk on tuua siseturist sel suvel Hiiumaale puhkama. Arenduskeskus soovib teha katusorganisatsioonina reklaami kohalikele ettevõtjatele, et turist jõuaks sel suvel ka Sinuni!  

Anna meile teada, milliseid elamusi sel suvel kliendile pakkuda tahad. Millega eristud? Mida teed teisiti? 

Klient otsib elamust, emotsiooni, mida hiljem meenutada.  

Mida saad talle pakkuda, et ta tuleks tagasi? Olgu selleks näiteks mõni töötuba, matk, merereis või maitseelamus, kasvõi paadi- või rattarent, kui Sul on kuuri all jalgrattaid, mida külastajale laenutada. Võibolla hoopis teistlaadi elamus - näiteks majutusvõimalus lakas või hariv koolitus? Teed Sa koos kellegi teisega elamuspakkumise, millest võidavad mõlemad? Pakud midagi hoopis lastele? Või pakud midagi hoopis soodsamalt kui varem? 

Mõtle kastist välja! Hiiumaa huvitavad pakkumised koondatakse ühte kohta kokku, et kliendil oleks Sind lihtsam üles leida! 

Palun lisa oma elamuspakkumine  

Saada ka PILT, mille pakkumisele juurde lisame. Pakkumist iseloomustav pilt saada meiliaadressile triin.vasli@hiiumaa.ee  

Lisainfot planeeritava kampaania kohta leiad 6. mail toimunud turismiasjaliste veebiseminarilt. Veebiseminar on järelvaadatav: https://youtu.be/O949wSgE-t8  

Pakkumisi ootame 22. maiks! 

arenduskeskuse sihtkohakampaania