« Tagasi

Praamide väljumisi jääb ära täna ja homme

Koroonaviirus muutis praamigraafikut: jääb ära parvlaeva Tiiu väljumine Rohukülast täna, 23. veebruaril kell 22 ning kolm väljumist homme, 24. veebruaril: kell 6.30 ja kell 13.30 Heltermaalt ning kell 11.30 Rohukülast.

TS Laevad sai info, et Hiiumaa liinil sõitva parvlaeva Tiiu laevapere liige ning Virtsu-Kuivastu liinil sõitva parvlaeva Tõll laevapere liige on saanud täna koroonatesti positiivse vastuse. Ohutuse tagamiseks väheneb ajutiselt reiside arv Virtsu–Kuivastu ja Rohuküla–Heltermaa liinil.

Terviseameti sõnul loetakse ühe meeskonnaliikme haigestumisel koroonaviirusesse lähikontaktseteks kogu meeskond. Haigestunud meeskonnaliikmetel reisijatega lähikontakti ei olnud.

TS Laevade juhatuse esimees Indrek Randveer: „Tagamaks nii meeskonna kui reisijate ohutuse viime parvlaevadel Tiiu ja Tõll läbi põhjalikud desinfitseerimised ning teostame meeskondade täielikud vahetused. Selle tõttu oleme sunnitud neli parvlaeva Tiiu reisi ära jätma ning hõrendama kolmapäeval Virtsu–Kuivastu liini sõiduplaani. Pileti ostnud reisijaid teavitame SMSi teel ning loodame reisijate mõistvale suhtumisele."