« Tagasi

Arenduskeskuse juhina asus tööle Liis Remmelg

Täna asus Hiiumaa arenduskeskuse juhina tööle Liis Remmelg, kes töötas möödunud aastal Hiiu vallavanema nõunikuna ja enne seda SAs Tuuru turismikoordinaatorina.

Remmelg on õppinud EBSis rahvusvahelist ärijuhtimist ja TTÜ magistriõppes elektroenergeetikat. Varem on ta töötanud Swedbankis tegeledes korterelamute renoveerimise rahastamisega ja Eesti Energia bilansi planeerimisega tegelevas osakonnas.

Remmelg ütles, et otsustas kandideerida Hiiumaa arenduskeskuse juhiks, et isikliku arengu jätkamiseks järgmisi samme astuda. "Mul on jätkuvalt soov Hiiumaa arengusse panustada ja nägemus, kuidas arenduskeskus toimida võiks."

Ta lisas, et tänu tööle Hiiu vallavanema nõunikuna on tal hea ülevaade nii arenduskeskuse väljakutsetest kui Hiiumaa arenguvisioonist. "Vallavanema nõunikuna olid minu peamisteks ülesanneteks arendusprojektide eestvedamine ja kommunikatsioonijuhtimine, mis on andnud mulle hea ülevaade valla arengutest. Saan need teadmised võtta kaasa uuele tööle," ütles Remmelg.

Arenduskeskuse väljakutseteks peab uus juht eelarvet ja projektipõhisest rahastusest tulenevat likviidsusprobleemi. "Tuleb seada selged prioriteedid ja tegevused tõsiselt üle vaadata," märkis Remmelg. "Minu nägemuses on Hiiumaa arenduskeskus kohaliku omavalitsuse, ettevõtjate ja kodanikuühenduste eestvedajate kaudu partneriks igale hiidlasele. Sellest tulenevalt peab arenduskeskus lisaks sihtfinantseeringute kaudu piirkonda toodud teadmiste edastamisele pakkuma oma partneritele lisandväärtust tulenevalt Hiiumaa vajadustest. Selleks on oluline leppida kokku kindlates tegevussuundades ja neile selged eesmärgid ning mõõdikud määrata."