Sulle saadetud valla arveid saad vaadata uues keskkonnas

Hiiumaa vallavalitsus võttis kasutusele uue arvelduste keskkonna Bill.me, mille kaudu saavad elanikud vaadata ja maksta valla poolt talle esitatud lasteaia, kooli, huvikooli, sotsiaalteenuste arveid. 

Teate arve saamise kohta saab endiselt meilile. Arveid saab tasuda endiselt ka bill.me keskkonnaga liitumata oma internetipangas. Uus keskkond on lisavõimalus, kus näeb saabunud arveid ja nende tasumise seisu. 

Kuidas ennast registreerida? Kui saad Bill.me kaudu meililt arved@hiiumaa.ee arve, siis saad ka ligipääsu registreerimisele. Pärast Bill.me keskkonnas kasutajaks registreerimist: 

  • näeb kasutaja igakuiseid arveid – arved ei kao ja ei lähe rämpsposti, 

  • saab vaadata arvete arhiivi – platvorm säilitab kõik eelnevad arved, 

  • saab maksta arveid ühe klõpsuga, kasutades maksekaarti, 

  • saab ühendada täpse summaga automaatmakse, 

  • ei ole kasutaja kohustatud maksma arveid bill.me keskkonnas. 

Tänu vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me kokkuleppele on kasutajate jaoks registreerimine ning platvormi kasutamine tasuta. Teenustasu 2% ulatuses arve summast lisandub juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused on kättesaadavad ka Androidis ja iOSis Bill.me mobiilirakenduses. 

Platvorm vastab täielikult üldise andmekaitse määruse GDPRi nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele. 

Bill.me keskkond hõlbustab vallavalitsuse tööd, tehes arvetega tegelemise lihtsamaks ja kiiremaks ning võimaldades seega pakkuda vallakodanikele kvaliteetsemat teenust. 

Vallavalitsus kasutab Bill.me-d juba augusti algusest.  

Lisainfo: arved@hiiumaa.ee või info.ee@bill.me