Hiiumaa nädala eelinfo 19.–25. august 2019

Hiiumaa vald kogub vallavalitsuse, osavallavalitsuste, valla hallatavate asutuste ja sihtasutuste nädala eelinfo. Hiiumaa sündmuste lisainfot vaata veebilehelt: hiiumaa.events ja www.hiiumaa.ee 

 
Hiiumaa vallavalitsus ja osavallavalitsused   

E, 19. august 

Kl 9 Emmaste osavalla infokoosolek 
Kl 13.30 Paluküla terviseradade töökoosolek, vallavanem Reili Rand, spordi- ja tervisedenduse spetsialist Martina Martinson, Pühalepa osavalla vanem Liili Eller ja haldusjuht Argo Valgma kohtuvad SA Terviserajad juhataja Alo Lõokesega. 
Kl 15 Emmaste ja Käina osavalla sotsiaalkomisjoni koosolek Emmastes 

Kõrgessaare osavallamaja on suletud. 

T, 20. august 

Eesti taasiseseisvumispäev 💙  
Vallamajad üle Hiiumaa on suletud. 
 
Kl 15 kohtuvad vallavanem Reili Rand, avalike suhete spetsialist Liina Siniveer, Käina osavalla vanem Omar Jõpiselg ja Hiiumaa arenduskeskuse esindajad ettevõtja Evelin Ilvesega. 

K, 21. august 

Kl 9.30 valla juhtkonna koosolek 
Kl 10.30 vallavalitsuse istung 
Kl 13 osalevad haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Karin Kokla, spordi- ja tervisedenduse spetsialist Martina Martinson ja arenguspetsialist Aivi Telvik koolide ja lasteaedade toidu teemalisel kohtumisel. 

21.–22. augustil osaleb valla haridusspetsialist Ivi Remmelg tervist edendavate koolide võrgustiku suvekoolis Nelijärvel. 

N, 22. august 

Kl 11 avab vallavanem Reili Rand Kärdla põhikooli parklas koolieelikute laagri. 
Kl 15 Hiiumaa vallavolikogu istung 

22.–23. augustil koordineerivad lastekaitsespetsialistid Carol Kirss ja Mari-Liis Leivalt ülehiiumaalist koolieelikute laagrit. 

L, 24. august 

Kl 14 osaleb Emmaste osavalla vanem Hergo Tasuja Hiiumaa külade päeval Kassaris. 
 

Töölt eemal 

21. augustini on eemal raamatupidaja Heli Lige. 
22. augustini on eemal Käina osavalla haldusjuht Tõnu Koppel. 
Nädala on eemal raamatupidajad Mare Oja, Kulla Nabbi ja Ly Klee, Kärdla osavalla sotsiaaltööspetsialist Pille Alevi, Kärdla ja Kõrgessaare maaspetsialist Kai Vahtra, Pühalepa osavalla sekretär Katrin Paat ja sotsiaaltööspetsialist Urme Soonvald. Samuti on eemal Kõrgessaare osavalla vanem Üllar Laid, keda asendab Triin Masing; perekonnaseisutoimingute- ja personalispetsialist Riina Lilleõis, keda asendab vallasekretäri abi Helika Villmäe; rahandusosakonna juhataja Inge Elissaar, keda asendab finantsist Karin Gross; ja Emmaste koduhoolduse spetsialist Aimi Jaarma, keda asendab Vaike Viesemann. 
30. augustini on eemal Käina sekretär Anne Sarapuu. Samuti on eemal jurist Kairi Arunurm, asendab vallasekretär Helen Härmson, ja keskkonnaspetsialist Raina Smill, asendab Monika Pihlak. 
2. septembrini on eemal Kõrgessaare osavalla remondi- ja heakorratöötaja Helmuth Türnpuu. 
6. septembrini on eemal Kärdla osavalla haldusjuht Toomas Vannas. 

 

Valla hallatavad asutused ja sihtasutused  

E, 19. august 

Kl 10.30 Hiiumaa arenduskeskuse töökoosolek 

T, 20. august 

Eesti taasiseseisvumispäev 💙 

Kl 15 Hiiumaa arenduskeskuse ja valla esindajad kohtuvad ettevõtja Evelin Ilvesega. 
20.–23. augustini osalevad Hiiumaa arenduskeskus juhataja Liis Remmelg ja ettevõtluskonsultant Kaie Sahtel Formex disainimessil Rootsis.

N, 22. august 

Kl 11 osaleb MTÜ konsultant/programmide koordinaator Kaja Sõrmus kogukondliku turvalisuse toetusvooru komisjoni koosolekul Tuuru majas. 
22.23. august viibib Hiiu valla kultuuri ja vaba aja keskuse juhataja Pilleriin Altermann Viljandis ETKA Andrase täiskasvanuhariduse koordinaatorite nõupidamisel. 
 

Töölt eemal 
24. augustini on eemal Käina spordikeskuse juhataja Hannes Maasel. 
25. augustini on eemal SA Hiiu Maakonna Hooldekeskus Tohvri juhatuse liige Elge Härma ja Palade loodushariduskeskuse juhataja Karin Poola, asendab Liisi Mäeumbaed. 
29. augustini on eemal Hiiumaa arenduskeskus raamatupidaja Silva Jõemaa. 
31. augustini on eemal Hiiumaa arenduskeskuse turismi- ja turundusspetsialist Anne-Ly Torstensson ja ettevõtluskonsultant Ilmi Aksli. Samuti 31. augustini on eemal Emmaste raamatukogu direktor Marju Allik, keda asendab Eike Soomsalu.