« Tagasi

Kultuurikeskust juhatab Pilleriin Altermann

Juunis alustas Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja Keskuse juhi lapsehoolduspuhkuseaegse asendajana Pilleriin Altermann, kes töötas viimased paar aastat Hiiu Valla Raamatukogus. 📚

Altermannil on Eesti Humanitaarinstituut'ist kultuuriteaduste bakalaureusekraad ja ta õpib Tartu Ülikooli magistrantuuris kultuurikorraldust.👩‍🎓Tema varasem töökogemus pärineb eraettevõttest, kus asus tööle klienditeenindajana ja liikus edasi kaupluse juhatajaks, seejärel teenindus- ja koolitusjuhiks ning grupiüleseks personalijuhiks.

"Kaks aastat tagasi otsustasin ellu viia oma unistuse elada Hiiumaal ning hakkasin otsima võimalusi töökoha vahetuseks," kirjeldas Altermann. 2017. aasta sügisel asuski ta tööle Hiiu Valla Raamatukogu arendusspetsialist-vanemraamatukoguhoidjana. Paralleelselt töö ja õpingutega on ta Hiiumaal tegutsenud täiskasvanuhariduse koordinaatorina ETKA Andrase juures. "Mul on olemas teoreetilised ja praktilised teadmised nii meeskonna juhtimisest kui ka kultuurikorraldusest ning heal meelel rakendaksin neid Hiiumaa heaks senisest veelgi enam," ütles Pilleriin Altermann.
Pilleriin Altermann