« Tagasi

Volikogu liikmeks Jana Uuskari

Alates septembrikuu istungist osaleb volikogu tegevuses valimisliidu Ühine Hiiumaa nimekirjas kandideerinud Jana Uuskari, kes asub volikogu tööst tagasi astunud Ilmi Aksli asemele. Viimase volitused lõppesid 31. augustil. 

Jana Uuskari on keskhariduse saanud Hiiumaal ning lõpetanud Tartu ülikooli ajaloo ja ajalooõpetaja eriala. Ta töötab õpetajana Käina koolis ja Hiiumaa gümnaasiumis. Jana Uuskari kuulus Käina volikogu kahte viimasesse koosseisu ja oli humanitaarkomisjoni liige. jana uuskari, autor tuuli tammla

Kohaliku omavalitsuse volikogude valimistel kandideerides soovis Uuskari, et vallavolikogu liikmed näeksid Hiiumaad kui tervikut ning otsused sünniksid konstruktiivses koostöös. "Et inimesed suudaksid säilitada viisakuse ja lugupidamise teiste volikogu liikmete suhtes. Et Hiiumaa jaoks avanevad võimalused ei sumbuks poliitilisse käsikähmlusse. Ja et volikogu liikmed tunnetaksid, et nad ei esinda ainult erakonda, ennast ja oma ambitsioone, vaid nad on valitud esindama kõiki hiidlasi ja tegema hiidlaste jaoks kõige paremaid otsuseid," kirjeldas ta oma soove Hiiumaa valla jaoks.