« Tagasi

Noorsootöö koordinaatorina alustas Kristel Pisa

Esmaspäeval alustas Hiiumaa noorsootöö keskuse noorsootöö koordinaatorina Kristel Pisa, kes seni töötas Emmaste vaba aja keskuses noorsootöötajana.Kristel Pisa

Kristel Pisa rääkis enda kohta, et on Hiiumaal elanud üksteist aastat ja kogu selle aja töötanud Emmastes: "Kui alustasin, oli noortekeskusel üks väike tuba, mida tuli ise kütta ja koristada. Tänaseks on Emmaste noortel suur, paljude võimalustega kahekorruseline maja. Kui alustasin, oli noorsootöö sisuks peamiselt erinevad majasisesed üritused. Nüüdseks on arenenud koostöö nii kohalikul, üle-eestilisel kui ka rahvusvahelisel tasandil. Oleme teinud erinevaid väljasõite, laagreid, osalenud projektides ja programmides. Meil on olnud kaks vabatahtlikku väljastpoolt Eestit.

Töö noortekeskuses on andnud mulle palju väärtuslikke kogemusi. Enda jaoks kõige tähtsamaks pean sotsiaalprogrammi „Agressiivsuse asendamise treening" läbiviimist ning selle kokkuvõtte esitamist rahvusvahelisel seminaril.

Noorsootöö koordinaatorina soovin olla toeks piirkondade noortekeskustele ja valla noorsootöö arengule," ütles Kristel Pisa.