« Tagasi

Südamekuu pakub tegevusi

Kõik tegevused on osalejatele TASUTA. Kõik Hiiumaa inimesed on väga oodatud erinevates piirkondades toimuvatele üritustele:

23. aprillil kl 17 Anname Au! Sinilillejooks 2018.
Võistluskeskus asub Väike-Sadama 14 (Kaitseliidu Hiiumaa malevkonna staap). Üritusest on oodatud osa saama kõik: lapsed, emad-isad, vanaemad-vanaisad. Rada kulgeb mööda Kärdla linna tänavaid, distantsi saab läbida nii joostes kui ka kõndides. Soovijatel on võimalik sooritada ka üldfüüsiline test (ÜFT), mille käigus võistleja teeb kätekõverdusi ja kõhulihaseid 2 min jooksul.

24. aprillil kl 17 jalgrattaorienteerumine, kogunemine Käina Spordikeskuses.

25. aprillil kl 19 Kärdla mängude majas matipilatese trenn algajatele. Läbiviija Marika Võsamaa. Oodatud on erinevas vanuses naised ja mehed, eriti kõik huvilised, kes pole matipilatesega varem kokku puutunud! Võimalusel võta kaasa oma võimlemismatt.

26. aprillil kl 14 õppepäev Pühalepa discgolfi pargis, õpetaja Martin Kõmmus. Rohkem infot tel 4694630, Hellamaa Perekeskus.

27. aprillil Emmaste spordihallis Külavõistlus viievõistluses.

27. aprillil kl 12 välijõusaali treening eakatele Hausma välijõusaalis. Läbiviijad Liis ja Alari Remmelg Hiiumaa jooksugrupist. Kohtumispaigaks Hausma tee 2 välijõusaal.

28. aprillil kl 16 ringtreening Kati Kõrmiga Käina spordikeskuses

Aprilli igal esmaspäeval ja neljapäeval kell 19.10 lihastreening Emmaste spordihallis, läbiviija Anne-Mall Reinu.