« Tagasi

Südamekuu tegevused Hiiumaal

Kõik tegevused on osalejatele TASUTA. Kõik Hiiumaa inimesed on väga oodatud erinevates piirkondades toimuvatele üritustele:

6. aprillil kl 19 Shindo venitus- ja lõõgastustund, tunni viib läbi Kadi Männamaa. Tund toimub Kärdla lasteaia saalis, Kalda 11. Sissepääs Rootsi tn poolsest uksest. Pane selga mugav riietus, võta kindlasti kaasa matt või tekk, mille peal istuda ja pleed, mille saad tunni lõpus peale võtta.

8. aprillil kl 11 välijõusaali treening algajatele; kl 12 jooksutrenn algajatele. Treeninguid viivad läbi Liis ja Alari Remmelg Hiiumaa jooksugrupist. Kohtumispaigaks Hausma tee 2 välijõusaal.

11. aprillil kell 18 Emmaste spordihallis sisekergejõustiku hooaja lõpuvõistlus

12. aprillil matk Sarve loopealsetele, lisainfo tulekul!

12.-30. aprillil avastusrajad Kärdlas ja Orjakus Keskkonnaameti kampaania „Liigu ja õpi Avastusrajal 2018!" raames on avatud kaks avastusrada – Kärdlas ja Orjakus. Avastusraja kontrollpunktide edukate läbijate vahel loositakse aprillikuu lõpus välja auhindu. Avastusradade kohta leiab rohkem infot veebilehelt: avastusrada.ee

14. aprillil kl 12 jõusaali treening Käina Spordikeskuses; läbiviija Hannes Maasel

15. aprillil kl 11 välijõusaali treening algajatele; kl 12 jooksutrenn algajatele. Treeninguid viivad läbi Liis ja Alari Remmelg Hiiumaa jooksugrupist. Kohtumispaigaks Hausma tee 2 välijõusaal.

16. aprillil erivajadustega inimeste klubi Pühalepa Põialpoisid linnulaulu kuulamas

17. aprillil kl 18.30 Kuu parim ujuja Käina ujulas

17. aprillil kl 19 Kärdla Mängude majas bodypumpi treening algajatele. Bodypumpi treeningutest on oodatud osa võtma nii mehed kui naised. Tule olenemata eelnevast treenitusest ja kogemusest! Bodypump on lihasvastupidavust arendav treening, kus harjutuste sooritamiseks kasutatakse abivahenditena kange, kettaid ja stepipinke. Igaüks saab valida sobiva raskuse vastavalt oma vormile. Tund aega kestva treeningu viib läbi Taisi Telvik Hiiumaa Jõualade ja Rühmatreeningu Seltsist.

17. aprillil kl 19.30 Kõrgessaare vaba aja keskuses tantsu- ja liikumistrenn kõigile huvilistele, läbiviija Stella Suitso.

18. aprillil kl 19 Kärdla mängude majas "Tervis rõõmsast liikumisest!" Aeroobne treening algajatele. Arutelu aeroobse treeningu kasulikkusest. Läbiviija Lia Rosenberg. Kui soovid rohkem teada aeroobsest treeningust ja ise järele proovida, kuidas trenn mõjub, siis tule ja saa osa toredast õhtust! Oodatud on erinevas vanuses naised ja mehed, eriti kõik huvilised, kes pole aeroobse treeninguga varem kokku puutunud!

19. aprillil kl 12 kohtumine Marika Võsamaaga Kõrgessaare päevakeskuses, vestlusteemaks massaaž ja taastusravi võimalused SA Hiiumaa Haigla taastusravi osakonnas. 
kl 19 Jüriöö jooks Vabaduse tänaval Kärdlas

20. aprillil kl 11.30 kohtumine Marika Võsamaaga Kärdla päevakeskuses, vestlusteemaks massaaž ja taastusravi võimalused SA Hiiumaa Haigla taastusravi osakonnas.

21. aprillil kl 12 Jüripäeva karikaturniir korvpallis Kõrgessaare vaba aja keskuses

22. aprillil kl 12 südamenädala matkapäev algusega Kõrgessaare vaba aja keskuse juurest 25. aprillil kl 19 Kärdla mängude majas matipilatese trenn algajatele. Läbiviija Marika Võsamaa. Oodatud on erinevas vanuses naised ja mehed, eriti kõik huvilised, kes pole matipilatesega varem kokku puutunud! Võimalusel võta kaasa oma võimlemismatt.

24. aprillil kl 17 jalgrattaorienteerumine, kogunemine Käina Spordikeskuses

26. aprillil tutvumine ketasgolfiga, lisainfo tulekul!

27. aprillil Emmaste spordihallis Külavõistlus viievõistluses 
Aprilli igal esmaspäeval ja neljapäeval kell 19.10 Lihastreening Emmaste spordihallis, läbiviija Anne-Mall Reinu

28. aprillil kl 16 ringtreening Kati Kõrmiga Käina spordikeskuses

Mõned toredad ettevõtmised veel tulekul! Lisame üritused jooksvalt Hiiumaa valla kodulehele ja facekooki lehele.