« Tagasi

Värvikampaania: kodusaar kauniks!

Värvikampaania kodude välisilmete kaunimaks muutmiseks toimub sel aastal ajavahemikus 15. maist 31. augustini.

Kuna kõik osavallad olid valmis osalema, siis selleaastased soodustingimused elanikele on 30% ehitusmaterjalide kaupluse Faasion hinnakirja järgsest maksumusest. Soodustusest 10% katab Faasion OÜ ja 10% värvitootjad ning osavald lisab omalt poolt 10%.

Kampaanias võivad osaleda Hiiumaa valla elanikud või suvekodu omajad, kes soovivad värvida Hiiumaal asuva hoone fassaadi, uksi, aknaid või piirdeaeda. Samuti on oodatud osalema korterühistute või mitmepereelamute esindajad akende, rõdude, fassaadi värvimiseks tingimusel, et värvitakse kogu hoone vastavad osad.

Värvikampaanias osalemiseks peab omanik võtma talle sobivast osavallamajast värvipassi, mille alusel kehtib hinnasoodustus värvikampaania toodetele.

Nn värvipass on dokument, mille saab osavallavalitsusest ja millele on märgitud majaomanik, aadress, värvitav pindala ruutmeetrites ning kampaania tingimused. Just värvipassi alusel saab osta Faasion OÜ kauplusest värvikampaania tooteid jaehinnast 30% soodsamalt. Toodete nimekiri on lisatud värvipassile.

Soodusprotsent arvestatakse ostmisel koheselt maha, samuti ei pea kogu vajaminevat värvi korraga välja ostma vaid võib seda teha kuni 31. augustini. Värvimistööd peavad olema teostatud 30. septembriks 2018.

Hiiumaa valdades on olnud pikaajaline värvikampaania traditsioon ja vallad on osalenud selles erinevates ajavahemikes, samuti on olnud soodustuste protsendid aastate lõikes erinevad.