Jäätmemajandusega seotud uudised

« Tagasi

Vallavalitsus kohtus Eesti Keskkonnateenustega

Möödunud reedel, 26. veebruaril kohtus Hiiumaa vallavalitsus ASiga Eesti Keskkonnateenused. Kohtumise eesmärk oli teha kokkuvõte korraldatud jäätmeveo hanke esimesest aastast ja arutada välja tulnud murekohti ning leida lahendused. Vallavalitsus koondas eelnevalt sagedasemad probleemid ja saatis need teenusepakkujale tutvumiseks. 

Keskkonnateenused soovitab suvehiidlastele ja raskesti ligipääsetavate kinnistute omanikel kaaluda ettemakstud 150-liitrise jäätmekoti teenuse kasutamist. 

Kliendid võiks olukorras, kui ei ole võimalik jäätmeautol kinnistuni jõuda, Keskkonnateenuste klienditeenindusega ühendust võtta ja teavitada, et täna pole mõtet tulla. Näiteks kui tee on liiga pehme või libe. Kokkuleppel leitakse uus tühjenduse aeg. 

Kohtumise kokkuvõtteks tõdeti, et väljakutsete korral püütakse koostöös kõiki osapooli rahuldavad lahendused leida. Kindlasti aitab edaspidi probleemide lahendamisele kaasa, et vallavalitsuses töötab lisaks keskkonnaspetsialistile ka jäätmespetsialist, kelle poole saab samuti jäätmetega seotud küsimustes pöörduda.