Vallavalitsuse koosseis

Hergo Tasuja

vallavanema asendaja

Emmaste osavalla vanem

Telefon: +372 5568 1641

E-post: hergo.tasuja@hiiumaa.ee

Reili Rand

vallavanem (teenistussuhe peatatud)

Telefon: 463 6081, +372 5647 9773

E-post: 

reili.rand@hiiumaa.ee

 

Karin Gross

rahandusosakonna juhataja

Telefon: 463 6072, +372 5302 0261

E-post:

karin.gross@hiiumaa.ee

Monika Pihlak

arenguosakonna juhataja

Telefon: 463 6093, +372 527 5120  

E-post: 

monika.pihlak@tiksimhiiumaa.ee

 

 

 

 

 

Liili Eller

Pühalepa osavalla vanem

Telefon: +372 503 4688

E-post: 

liili.eller@hiiumaa.ee

Liili Eller

Omar Jõpiselg

Käina osavalla vanem

Telefon: +372 516 5600

E-post:

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

Pilvi Post

Emmaste osavalla vanema asendaja

Telefon: +372 462 2445

E-post: pilvi.post@hiiumaa.ee

Üllar Laid

Kõrgessaare osavalla vanem

Telefon: 509 7745

E-post:

yllar.laid@hiiumaa.ee

Üllar Laid

Lauri Preimann

Kärdla osavalla vanem

Telefon: 510 4293

E-post:

lauri.preimann@hiiumaa.ee

Lauri Preimann