Eriolukord seoses koroonaviirusega

The selected web content no longer exists.
« Tagasi

Laste ja noorte huvitegevus läheb pausile

Hiiumaa kriisikomisjoni tänane seisukoht on panna Hiiumaa lasteaialaste ja kooliõpilaste huvitegevus koolivaheaja lõpuni ehk kuni 28. veebruarini pausile, võimalusel võib jätkata kaugõppel. Seisukoht puudutab ka õuetrenne, sest nakatumisi on olnud ka välitingimustes. 

Huvitegevuse paus aitab vältida viiruse veel laiemat levikut, et koolid, huviringid ja trennid saaksid pärast vaheaega võimalikult tavapärastes tingimustes uuesti alustada. 

Täiskasvanute huvitegevuse korraldamisel tuleb järgida terviseameti ja Eesti valitsuse kehtestatud Covid-19 haiguse leviku tõkestamiseks vajalikke meetmeid ja piiranguid. 

Peame piirangutest kinni sõltumata sellest, kui väsinud me kriisist oleme! Koroonaviiruse levik Eestis on püsivalt kõrge ja vaktsineerimisega hõlmatus pole praegu piisav selleks, et saaksime end nakkusohu suhtes turvaliselt tunda. Eestis kehtivad piirangud võimaldavad inimestel võimalikult palju oma tavaelu jätkata. 

Hoiame kokku! Kriisid panevad proovile ühiskonna ühtsustunde. COVID-19 kriisi lahendamisele saab kaasa aidata igaüks oma vastutustundliku käitumisega.