Transpordiuudised

« Tagasi

Septembrist tavapärane talvine bussigraafik

Alates 1. septembrist sőidavad liinibussid tavapärase talvise graafiku järgi, mille leiab Hiiumaa valla kodulehelt transpordi alajaotusest. Välja trükitud sőiduplaani saab bussijuhtidelt ja Kärdla bussijaamast.  

Arvestades erinevaid teeremonte, saab täpsemat infot nii peatuste kui ka väljumiste kohta GoBus Hiiumaa infoliinilt 517 8592, mis töötab iga päev kell 7-21. Samale numbrile saab märku anda ka nőudeliini vajadusest.  

Bussis sőiduőiguse saamiseks tuleb kasutada valideerimiskaarti, mis on müügil nii Selveri infoletis kui ka Hiiumaa Coop kaupluste kassades.  

1. septembrist muutub talviseks ka kaugliinide sőiduplaan. LuxExpress tegi selle suve viimase sőidu Hiiumaale ja tagasi 29. augustil, et järgmisel suvel taas liinile tulla. Kaugliinide sőiduplaanid Hiiumaa valla veebilehel vald.hiiumaa.ee/bussid. 

Käina teeremont ja bussiliiklus: alates 1. septembris läbivad bussid taas Käina kooli peatust. Teiseks peatuseks on Käinas jätkuvalt Tuuletorni, mis on endiselt veel vaid ühel suunal. Lähinädalatel suletakse Mäe tänav taas remondiks ja seetőttu ajutiselt ka Tuuletorni peatus. Täpsema aja annab Hiiumaa vallavalitsus täiendavalt teada, samuti selle, kuidas siis bussiliiklus kulgeb.