« Tagasi

Austatud Hiiumaa ettevõtjad!

Ühises Hiiumaa vallas soovime hoida piirkondade traditsioone ja piirkondades, kus traditsioonid on katkenud, neid taas ellu kutsuda.

Ettevõtjate ja omavalitsuse koostöös uue aasta saabumise tähistamiseks korraldatav ilutulestik on Kärdlas aastaid olnud kauniks traditsiooniks, mida soovime jätkata ja kutsuda ellu ka teistes kogukonnakeskustes: Emmastes, Kõrgessaares, Käinas, Kärdlas ja Suuremõisas, et anda sellega EV100 sünnipäevaaastale väärikas avapauk.

Pöördume Teie poole ettepanekuga toetada aastavahetuse ilutulestiku korraldamist teie poolt valitud Hiiumaa paigas: Emmastes, Kõrgessaares, Käinas, Kärdlas või Suuremõisas. Kui teil on head tahet ja võimalusi toetada (valitud) ilutulestiku korraldamist, palume Teile sobivas suuruses toetussumma 15. detsembriks 2017 üle kanda Hiiu Vallavalitsuse arveldusarvele nr EE632200001120048941 selgitusega "(asula nimi) ilutulestik". Kui soovite toetada mitut ilutulestikku, siis kirjutage selgitusse vastavalt.

Kohtumiseni 2017. aasta viimastel minutitel Emmastes, Kõrgessaares, Käinas, Kärdlas ja Suuremõisas, et tähistada koos kogukonnaga EV100 sünnipäevaaasta, 2018. aasta saabumist vääriliselt!

Lugupidamisega

Reili Rand
Hiiumaa vallavanem

Aivar Viidik
Hiiumaa vallavolikogu esimees