« Tagasi

Hiiumaa saadiku särki kannab Heiki Nabi

Hiiumaa saadiku särki kannab Hiiumaal Hilleste külas sündinud ja sirgunud Kreeka-Rooma maadluse kahekordne maailmameister, Eesti vabariigi Valgetähe II klassi teenetemärgi kavaler Heiki Nabi 🤩.

Suuremõisa põhikooli kunagine õpilane ja maadlustreener Tiit Madalvee käe alt maailmameistriks sirgunud Heiki Nabi ütleb: "Hiiumaale mõeldes meenub mulle esmalt ikka alati kodutalu 🏠 ja Suuremõisa loss koos kõige ümbritsevaga, ilmselt seetõttu, et veetsin seal ringi liikudes kogu oma lapsepõlve."

"Minu jaoks on Hiiumaa tunne eelkõige see, kui oled tulnud saarele ja tead, et enam pole kuhugi kiiret. Tead, et kõik, mis jäi maha mandrile, on mandril," kirjeldab Heiki väga paljudele teistelegi tuttavat Hiiumaa tunnet ❤️.

Hiiumaal olles sisustab Heiki oma vaba aja trenni tehes või looduses viibides: "Hiiumaa loodus on ilus ja eriline 🌳. Hiiumaal on, mida vaadata."

Hiiumaa saadiku särke on kokku 100 ja nendega tunnustavad arenduskeskus ja vald tuntud inimesi, kes Hiiumaad oma radadel alati hea sõnaga meeles peavad ja tutvustavad. Kõik Hiiumaa saadikud leiad 👇
https://www.hiiumaa.ee/kogukond/hiiumaa-saadikud/

Hiiumaa särgi on Hiiumaa jaoks disaininud väärtustava taaskasutuse eesvedaja, disainer Reet Aus.

Kõik hiidlased ja Hiiumaa sõbrad on oodatud esitama oma kandidaati Hiiumaa saadikuks. Selleks palume täita veebiportaalis hiiumaa.ee kandidaadi esitamise vorm.