« Tagasi

Kärdla põhikooli direktoriks valiti Margit Kagadze

Kärdla põhikooli direktoriks valis konkursikomisjon Margit Kagadze, kes alustab tööd 1. oktoobril. Suvel toimunud konkursile esitasid dokumendid kolm kandidaati, kellest vestlusele kutsuti kaks.Margit Kagadze

Konkursikomisjoni juht Reili Rand ütles, et Margit Kagadzel oli väga selge nägemus kooli edasisest arengust ning tema kasuks räägib ka pikaaegne kogemus õpetaja ja juhina. 

Kagadze on töötanud õpetajana nii põhikoolis kui gümnaasiumis ning õppejõuna ülikoolis, kirjutanud mitu õpikut, tegelenud üldhariduse riiklike õppekavade arendusega, juhtinud aineõpetajate ühendusi, käivitanud hariduse tugiteenuseid pakkuva keskuse, nõustanud noori suhete, tervise ja õppimisega seonduvates küsimustes, osalenud haridusasutuste hoolekogudes, juhtinud valdkondlike komisjonide tööd ja koostanud hariduse arengustrateegiaid.

"Hiidlase, Kärdla kooli vilistlase ja lapsevanemana hoolin väga Kärdla kooli käekäigust ning seetõttu olen valmis andma oma panuse koolielu arendamisse. Oma tugevuseks pean pikaajalist tegutsemist haridusvaldkonnas ning kogemusi organisatsioonide loomisel ja meeskondade juhtimisel," ütles Kagadze, kelle esitatud Kärdla põhikooli visiooniga saab tutvuda lisatud lingil

Oktoobri alguseni on Kärdla põhikooli direktori kohusetäitja õppealajuhataja Ivi Remmelg. Kooli viimased aastad juhtinud Valeri Gramakovski lahkus juhi ametikohalt augusti keskel.