« Tagasi

Muudatused bussiliikluses

Eriolukorrast ja liikumisvabaduse piirangust tulenevalt on muudatusi ka bussiliikluses.  

Go Bus sulges eriolukorrast tingitud reisijate vähesuse tõttu alates 17. märtsist ajutiselt mitmed kaugbussiliinid, kuid Hiiumaa liinid asendas vald maakonnaliinidega. 

Alates 28. märtsist peatatakse liiklus ka liinidel 702 Kärdla–Haapsalu–Tallinn ja 705 Tallinn–Haapsalu–Kärdla–Viskoosa–Luidja. Hiiumaa poolt Heltermaa sadamani ja vastupidi liikumise korraldab vald maakonnaliiniga. 

Maakonnaliinid jätkavad käesoleval nädalal tavapäraste väljumistega. Muudatusi on kindlasti tulemas. Soovitame enne bussile minekut selle väljumises veenduda. Infot saab igapäevaselt kell 7–21 GoBus Hiiumaa infonumbrilt 517 8592 või https://vald.hiiumaa.ee/bussid või www.peatus.ee 

Hiiumaa maakonnaliinide bussijuhid on varustatud asjakohaste kaitsevahenditega, bussis saab käsi desinfitseerida. Kuna bussidega sõidavad ka haigustele vastuvõtlikumad inimesed, siis on praegu eriti tähtis kaasreisijatega arvestada ja järgida terviseameti soovitusi hügieeni tagamiseks.

Cargobus OÜ kinnitab, et pakiveoteenus Hiiumaaga jätkub kaubikutega ning kulleri saab tellida Cargobusi kodulehelt, aadressilt info@cargobus.ee või tel 17799.  

Cargobusi Kärdla esindus jääb ajutiselt suletuks.