« Tagasi

Hiiumaa valla sünnipäevakuu orienteerumismäng jätkub

Jätkub Hiiumaa valla sünnipäevakuu orienteerumismäng "Avasta Hiiumaad", mis on jõukohane ja pakub avastamisrõõmu väikestele ning suurtele Hiiumaa valla sõpradele.

Üle saare erinevatesse põnevatesse paikadesse on märgitud 20 punkti, igas vastamiseks üks küsimus. Pildid, vihjed ja koordinaadid punktide kohta leiad aadressilt http://emmastesport.blogspot.com/

Mäng kestab 25. oktoobrini. Vastused saada aadressile emmastevak@hiiumaa.ee või too paberkandjal vallamajadesse üle Hiiumaa. Kõigi viie või enamale küsimusele vastanute vahel loositakse välja vahvaid auhindu.

Palume jätta punkt nii, et ka teistel oleks võimalik mängus osaleda. Kui märkate, et punktist on midagi kadunud, palume sellest märku anda emmastevak@hiiumaa.ee.

Osale mängus üksi või kambakesi, võta läbimiseks üks või 11 päeva, vasta kahele või 20-le küsimusele – Sina valid. Peaasi, et mäng on vahva, nagu üks sünnipäev olema peab!

Lahedat Hiiumaa avastamist!


Sünnipäevakuul veel tulekul:

25. oktoobril kl 9–11 on kõik oodatud osavallamajadesse, et tähistada koogi ja kohviga valla sünnipäeva.

Kirsiks sünnipäevatordil on suur ühismatk Kõpu poolsaarel 26. oktoobril algusega kl 10. Kõik on oodatud ja soovijatele pakutakse transporti.