« Tagasi

Loe Hiiumaa Teataja uut numbrit!

Täna ilmus vallalehe Hiiumaa Teataja oktoobrikuu number, mis jõuab maakonnalehe Hiiu Leht vahel ja Omniva abiga kõigisse postkastidesse Hiiumaal. Kui kellegi postkasti leht ei jõua, siis palun edastage see info Omnivale aadressi täpsusega, et Omniva saaks oma töökorraldust selgitada ja lehe järgmisel päeval tuua: tel 661 6616 või info@omniva.ee.  

Samuti saab Hiiumaa Teatajat tasuta võtta kõigist vallamajadest Hiiumaal ja Toiduhaldjate müügipunktist Tallinnas Nõmme turul. Tänast ja kõiki eelnevaid lehenumbreid saab lugeda ka Hiiumaa valla veebilehel ja Hiiumaa äpis. 

Hiiumaa Teataja ilmub iga kuu viimasel reedel ja sinna kogume kokku info, mille oleme eelneva kuu jooksul valla veebilehe uudistes, Hiiumaa valla Facebooki lehel ja Instagrami kontol ning Hiiumaa nutirakenduses avaldanud. Seega on paberleht kindlasti tänuväärseks info andjaks kõigile, kes internetti ei kasuta, ja samas ka heaks meeldetuletuseks ning võimaluseks Hiiumaa kuu info korraga kätte saada. 

Hiiumaa Teatajat toimetavad Liina Siniveer, Mirjam Savioja ja Anu Tammearu. Info ja teated paberlehes, veebis ja äpis avaldamiseks on oodatud meilile info@hiiumaa.ee.