« Tagasi

Sügis tõi vallavalitsusse praktikandi

Septembris alustas vallavalitsuse rahandusosakonnas praktikandina Ruth Nigul, kes hetkel õpib Tallinna Majanduskoolis teisel kursusel.

"Käisin 2017. aasta lõpus lihtsalt enesearengu ja uute teadmiste saamise eesmärgil Hiiumaa Ametikoolis raamatupidamise lühikursustel," kirjeldab Ruth, kuidas temas tekkis huvi raamatupidamise eriala vastu. "Kuna Hiiumaal raamatupidamist enam õppida ei saa, siis läksin Tallinna majanduskooli sisseastumiskatsetele. Need õnnestusid ja nüüd olen jõudnud teisele kursusele," lisab praktikant rõõmsalt.

Vallavalitsuses meeldib Ruthile väga eelkõige seetõttu, et siin töötavad tõeliselt toredad inimesed, kes on alati valmis aitama ja toetama. Ka rahandusosakonna juhataja Inge Elissaar on praktikandi tööga väga rahul ja kiidab Ruthi suurt pühendumust õpingutesse.

Ruthi praktika vallavalitsuses kestab novembri lõpuni ja seejärel ootavad teda usinad ning töötihedad kuud enne lõpetamist kevadel. Hiiumaa vallavalitsus tänab Ruthi igakülgse abi eest ja soovib edu õpingute lõpusirgel!

praktikant ruth, pildistas mirjam