« Tagasi

Beebid käisid Suuremõisas vastuvõtul

Reede, 9. juuli õhtupoolikul kogunesid Suurmõisa lossi 2020. aasta II poolaastal sündinud Hiiumaa valla beebid ja nende vanemad. Kutsutud oli 30 pisipoissi ja -tüdrukut, kelle sünnikohaks on Hiiumaa vald. 

Vallavalitsusel on ilus traditsioon kutsuda noored vallakodanikud kord poolaastas koos vanematega vallavanema vastuvõtule. Beebipäeva avasõnad lausus Käina sotsiaaltööspetsialist Heli Tuisk ning seejärel kõlasid muusikalised tervitused Hiiumaaga seotud noortelt muusikutelt: Ilona Muhel ja Maret Alango ning muusikaõpetaja Heli Lindmäe juhendamisel laululaps Keitlin Oolmets. Aitäh teile!

Päevakohase kõnega tervitas ja õnnitles beebipäeval osalejaid vallavanem Hergo Tasuja, kes andis päevakangelastele ja nende peredele roosiõie, lapse nimega ja Hiiumaa valla vapiga hõbelusika ning raamatu "Pisike puu".  

Soovime teile – Maicel, Helena, Fred-Erik, Viola, Robin, Liisa, Mathias, Laur Tõnn, Konrad, Reti, Arlen, Amelia, Mairon, Sandra, Robin, Ragnar, Valdis, Riko Mattias, Alvin, Emma, Solon, Kleron, Elias, Rico, Madeleen, Stefan-Roby, Jete Kiara, Lorette, Kerr ja Jasper – toredat kasvamist ja rõõmsat lapsepõlve!