« Tagasi

Hiiumaa rahvaralli ajal muudatused liikluskorralduses

Nädala lõpus reedel ja laupäeval toimub Hiiumaal rahvaralli. Kiiruskatsete toimumise ajal on muudatused liikluskorralduses, võistluskeskus asub Kärdla keskväljakul.

Ralli algab reedel, 9. novembril kell 12 dokumentide ja autode tehnilise kontrolliga võistluskeskuses Kärdla keskväljakul. Reede õhtul sõidetakse neli katset: kaks Kärdla linnas asfaldil ja kaks kruusal. Esimene auto hakkab Kärdla keskväljakul asuvalt poodiumilt liikuma esimese kiiruskatse poole kell 16.45. Kärdla linnakatset sõidetakse kell 18–22.

Laupäeval, 10. novembril läbitakse kaheksa katset Hiiumaa eri piirkondades, enamik mööda kruusateid. Esimene auto stardib hommikul kell 8 ja finišeerub veidi enne kella 16.

Korraldajad Hiiumaa ralliklubist paluvad kõigilt hiidlastelt ja Hiiumaa külalistelt mõistvat suhtumist ja tähelepanu liiklemisel. Palun hoidke kodus oma lemmikloomad. Kasutage liigeldes kindlasti helkurit. Oluline on alluda turvatöötajate ja liikluskorraldajate korraldustele, sest nende ülesanne on tagada kõigi ohutus. Ajutised liiklusmärgid, keelualad ja rajapiirded on rallil selleks, et tagada pealtvaatajate ohutus. Ralli ja alkohol omavahel kokku ei sobi.

Korraldajad jagavad laupäevaste kiiruskatsete kohta infot Facebooki ürituse Hiiumaa Rahvaralli 2018 postitustena ja võistluskeskuses kohapeal.

Hiiumaa rahvaralli 2018 Kärdla katsed