« Tagasi

Liisa Randmaa: Kärdla võiks olla Hiiumaa keskuse vääriline

Tänasest alustas Kärdla osavallavanemana tööd Liisa Randmaa. Liisa on üles kasvanud Hiiumaal. Tema senine haridus ja karjäär on keskendunud matemaatikale. Liisa on lõpetanud Tartu ülikooli matemaatika-informaatikateaduskonna ja omab magistrikraadi matemaatikaõpetaja erialal. Ta on töötanud Kärdla põhikoolis majanduse ja matemaatikaõpetajana ning huvijuhina. Hetkel õpetab Liisa Hiiumaa gümnaasiumis matemaatikat. 

Lisaks toimetab Liisa ka oma ettevõttes OÜ Hiidlaine, kus on juhatuse liige.  

Osavallavanema amet on Liisa jaoks uus. "Loodan kolleegide abile, et kõik toimima saada," märkis Liisa. Tööle asudes plaanib uus osavallavanem end esmalt olukorraga kurssi viia. Liisa leiab, et alles pärast seda saab rääkida, mis edasi. "Ma ei taha esimese asjana juba toimivat süsteemi lammutama hakata ja ümberkorraldustega peale lennata. Tutvun esmalt kolleegide ja olukorraga," rääkis Liisa.  

Hea turistil ja kohalikul 

Liisa sõnul võiks Kärdla olla Hiiumaa vääriline keskus: "Soovin, et siin toimuks kõiksugu erinevaid üritusi, et inimesed siin ikkagi käiks ja et Kärdlas oleks midagi teha." Täna tundub uuele osavallavanemale justkui toimuks kõik igal pool mujal, aga mitte Kärdlas. "Ma soovin, et Kärdla oleks hea koht, kus oleks mõnus nii kohalikul, aga samas ka turistil," ütles Liisa. 

Nii palju kui võimalik, üritab Liisa oma vaba aja veeta perega. Lisaks meeldib talle trenni teha ja reisida: "Olen seda meelt, et selleks, et siin oleks hea olla, tuleb vahepeal ära käia – mitte pikalt, vaid korraks."