« Tagasi

Vallavalitsus külastas Kõrgessaare Eiffelit

Möödunud nädalal pidas vallavalitsus istungi Kõrgessaares. Lisaks tavapärasele istungile oli vabas vormis hommikune kohtumine Kõrgessaare osavalla töötajate ning hallatavate asutuste juhtidega, et vahetult infot vahetada ja rõõme-muresid jagada.  

Vallavalitsus külastas ka Kõrgessaare vaba aja keskust, kus maja ja selle tegevusi tutvustas juhataja Artur Valk. Samas tervisemaja kõrval näitas elektrirataste laadimispunkti projekti eestvedaja Peep Lillemägi. Peatus tehti ka valla tulevase kortermaja juures. 

Õhtupoolikul oli konstruktiivne kohtumine Reigis, kus Hiiumaa Eiffeli ala tutvustasid Jaan ja Aet Alliksoo, kes on talveperioodil tellinud ja saanud kätte rajatiste auditi ning tegelevad koostöös Kõrgessaare ehitusspetsialistiga rajatiste seadustamisega: andmete korrastamine ehitisregistris, ehituslubade, -teatiste ja kasutuslubade taotlemisega. Lammutatud on trosslaskumine tiigi kohal, takistuste rada ja vana laev. Auditist selgus, et vaatetorn on rahuldavas seisukorras, kuid kandekonstruktsioonid ei ole püsivad ja torn pääs tuleb sulgeda. Vallavalitsus tänas toreda kohtumise eest ja soovis jõudu jätkata.