Vallavalitsuse koosseis

Hergo Tasuja

vallavanema asendaja

Emmaste osavalla vanem

Telefon: +372 5568 1641

E-post: hergo.tasuja@hiiumaa.ee

Reili Rand

vallavanem (teenistussuhe peatatud)

Telefon: 463 6081, +372 5647 9773

E-post: 

reili.rand@hiiumaa.ee

 

Heidi Siirus

finantsist rahandusosakonna juhataja  ülesannetes

Telefon: 463 6072, +372 5302 0261

E-post:

heidi.siirus@hiiumaa.ee

Monika Pihlak

arenguosakonna juhataja

Telefon: 463 6093, +372 527 5120  

E-post: 

monika.pihlak@tiksimhiiumaa.ee

 

 

 

 

 

Liili Eller

Pühalepa osavalla vanem

Telefon: +372 503 4688

E-post: 

liili.eller@hiiumaa.ee

Liili Eller

Omar Jõpiselg

Käina osavalla vanem

Telefon: +372 516 5600

E-post:

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

Pilvi Post

Emmaste osavalla vanema asendaja

Telefon: +372 462 2445

E-post: pilvi.post@hiiumaa.ee

Triin Masing

Kärdla osavalla vanem

Telefon: 506 4565

E-post:

triin.masing@hiiumaa.ee

Triin Masing

Karin Kokla

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

Telefon: +372 520 7864; +372 463 6070

E-post:

karin.kokla@hiiumaa.ee

Kairi Lõppe

Sotsiaalosakonna juhataja

Telefon: +372 463 6096; +372 5333 0650

E-post:

kairi.loppe@hiiumaa.ee