« Tagasi

Ettevõtjad kogunesid ümarlauale

Jaanuari lõpus kohtusid Hiiumaa ettevõtjad vallamajas valla ja arenduskeskuse inimestega, et tutvuda uue vallavanema Toomas Rõhuga ja saada suuremas ringis ülevaade valla ja arenduskeskuse tegevustest. 

Arenguosakonna juhataja Monika Pihlak tutvustas arenguprojekte ja rääkis, mis seisus on Tuuletorni, spordikeskuse, Kärdla keskväljaku, sotsiaalkeskuse uue hoonekompleksi, Pühalepa osavalda plaanitava Vabadussõja mälestusmärgi ja Naistlaiu sadama tööd.  

Hiiumaa arenduskeskuse juhataja Liis Remmelg tutvustas Tuuru maja remonttööde plaani. Tuuru maja teisele korrusele rajatakse remonttööde lõppedes kaugtöökontor.  

Valminud on hiiumaa.ee uus veebileht, mis täitub järjest sisuga. Sisu loomisel pöördub arenduskeskus järjest teemade kaupa ka ettevõtjate poole. 

Sel aastal jätkavad vald, töötukassa ja arenduskeskus Hiiumaa ettevõtjate külastamisega. Arenduskeskus kutsus üles ettevõtjaid oma huvist teada andma, kui on käes sobiv aeg külastuseks. 

Ettevõtjad tegid ettepaneku, et hommikukohvi formaadis kohtumisi võiks edaspidi teha ka teistes Hiiumaa piirkondades ja sobivusel ühildada mõne ettevõtte külastusega.  

ümarlaual osalejad istuvad