Vallavalitsuse koosseis ja kontaktid

 

Hiiumaa Vallavalitsus

Keskväljak 5a, Kärdla 92413, Hiiumaa

Üldkontakt: valitsus@hiiumaa.ee  

tel 463 6082 ja 506 4565

Registrikood: 77000424

Tehingupartneri kood: 166101
 

Kodanike vastuvõtt:

E–N kl 9–12 ja kl 13–17

R kl 9–14
 

Arveldusarved

Swedbank: EE692200221068460924

SEB  Pank: EE651010220267833220

Coop Pank: EE494204278618221106

Kõigile arveldusarvetele saab kanda registritasusid, riigilõive (ehitus- ja kasutusload, kirjalikud nõusolekud), muusikakooli-, ringide-, toitlustus-, lasteaiatasusid ning muid tasusid, märkides ära, mille eest tasutakse.

Arved (maksja Hiiumaa Vallavalitsus) saata XML-formaadis otse e-arveldaja, Registrite ja Infosüsteemide Keskus.

  Võimalusel palume kohtumine ametnikega eelnevalt telefoni teel kokku leppida.

 

Vallavalitsuse liikmed

Ametikoht

Nimi

Telefon E-post  

Vallavanem
PUHKUSEL 23. JUULINI

Hergo Tasuja 

5568 1641

hergo.tasuja@hiiumaa.ee

 

Abivallavanem
(planeeringud, keskkond, taristu)

 

Üllar Laid 

5887 7836

yllar.laid@hiiumaa.ee

 

Abivallavanem
(haridus, kultuur, sotsiaal)

Liisi Mäeumbaed

5749 5414

liisi.maeumbaed@hiiumaa.ee 

 

Rahandusosakonna juhataja
 

Heidi Paomees

5302 0261

heidi.paomees@hiiumaa.ee

 

Käina osavalla vanem 
PUHKUSEL 4. AUGUSTINI

Omar Jõpiselg

516 5600

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

 

 

Vallavanema otsealluvuses

Ametikoht                                      

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Sisekontrolör   
PUHKUSEL 26. JUULINI               

Inge Elissaar

463 6078

inge.elissaar@hiiumaa.ee 

 

Ühistranspordi ja kriisivalmiduse

spetsialist
PUHKUSEL 19. AUGUSTINI
Ametijuhend

Piret Sedrik

505 5593

piret.sedrik@hiiumaa.ee 

 

Arendusspetsialist 
Ametijuhend

Mihkel-Emil Mikk

5625 5020

mihkel-emil.mikk@hiiumaa.ee

 


Haridus, kultuur, sotsiaal

Ametikoht                                    

Nimi

Telefon

E-post

 

Abivallavanem

Liisi Mäeumbaed

5749 5414

liisi.maeumbaed@hiiumaa.ee

 

Haridus-kultuuri                
juhtivspetsialist 

Tiina Viisut

5428 0922

tiina.viisut@hiiumaa.ee

 

Haridusspetsialist
PUHKUSEL 4. AUGUSTINI

Ivi Remmelg

524 3952

ivi.remmelg@hiiumaa.ee

 

Kultuurispetsialist
Ametijuhend

Liina Leo

5884 0790

liina.leo@hiiumaa.ee

 

Kultuurispetsialist 
(teenistussuhe peatatud)

Anu Tammearu

 

 

 

Noorsootöö spetsialist 
Ametijuhend

Kätlin Tammeveski 5397 9099 katlin.tammeveski@hiiumaa.ee  

Psühholoog
Ametijuhend

Merrild Lebin 5308 3384 merrild.lebin@hiiiumaa.ee  

Sotsiaaltöö juhtivspetsialist
PUHKUSEL 28. JUULINI

Pille Näksi

5480 0772

pille.naksi@hiiumaa.ee 

 

Eestkostespetsialist
Ametijuhend 

Kairi Priit 5886 6308  kairi.priit@hiiumaa.ee  

Sotsiaaltöö spetsialist
Ametijuhend

 

Heli Tuisk  5349 0389 heli.tuisk@hiiumaa.ee  

Sotsiaaltöö spetsialist
PUHKUSEL 2. AUGUSTINI

Ametijuhend

Urme Soonvald  521 0997 urme.soonvald@hiiumaa.ee  

Sotsiaaltöö spetsialist
Ametijuhend

Liis Sinilaid 5855 3736 liis.sinilaid@hiiumaa.ee  

Sotsiaalteabe ja peretöö spetsialist
PUHKUSEL 4. AUGUSTINI
Ametijuhend

Liia Rull 5300 0835 liia.rull@hiiumaa.ee  
Sotsiaalteabe ja peretöö spetsialist
PUHKUSEL 28. JUULINI
Ametijuhend
Pille Alevi 505 5746 pille.alevi@hiiumaa.ee  

Laste heaolu spetsialist 
PUHKUSEL 11. AUGUSTINI

Ametijuhend

Anni Üksik 5395 9537 anni.uksik@hiiumaa.ee  

Laste heaolu spetsialist 
Ametijuhend

Merike Randma 5308 1343 merike.randma@hiiumaa.ee  

 

Planeeringud, keskkond, taristu

Ametikoht                                          

Nimi                

Telefon         

E-post

 

Abivallavanem         

 

Üllar Laid 5887 7836

yllar.laid@hiiumaa.ee

 

Arhitekt
PUHKUSEL 11.AUGUSTINI

Ametijuhend

Kaire Nõmm

5304 0898

kaire.nomm@hiiumaa.ee

 

Keskkonnaspetsialist
(teenistussuhe peatatud)

Kadri Randmaa    

Jäätmespetsialist

PUHKUSEL 9. AUGUSTINI

Kadri Aljas 5340 6199 kadri.aljas@hiiumaa.ee

Maa- ja ehitusspetsialist
(Emmaste piirkond)
Ametijuhend

Pilvi Post 462 2445 pilvi.post@hiiumaa.ee

Maaspetsialist
(Pühalepa ja Käina piirkond)
(Tööaeg E-N 8-17)
Ametijuhend

Merilin Kaevandes 462 2882 merilin.kaevandes@hiiumaa.ee
Maaspetsialist
(Kõrgessaare ja Kärdla piirkond)
Ametijuhend 
Evely Kaibald 

5440 0543
463 6071

evely.kaibald@hiiumaa.ee

GIS-spetsialist 

PUHKUSEL 11. AUGUSTINI
Ametijuhend

Maria Reino 5428 0393 maria.reino@hiiumaa.ee

Planeeringuspetsialist
(Pühalepa ja Käina piirkond)
Ametijuhend

Mai Julge 504 2390 mai.julge@hiiumaa.ee

Planeeringuspetsialist
(Kõrgessaare ja Kärdla piirkond)
Ametijuhend 

Maiken Lukas 5191 7709 maiken.lukas@hiiumaa.ee

Ehitusspetsialist
(Kärdla ja Pühalepa piirkond)
Ametijuhend 

Hector Otero Jimenez 5363 3373 hector-otero.jimenez@hiiumaa.ee

Ehitusspetsialist
(Kõrgessaare ja Käina piirkond)

PUHKUSEL 2. AUGUSTINI
Ametijuhend

Marianne Kirsi 515 5432 marianne.kirsi@hiiumaa.ee

Jurist

Külli Vallimäe-Tuberg 5470 0229 kulli.vallimae-tuberg@hiiumaa.ee

Riigihangete spetsialist 
Ametijuhend

 

Kersti Simmer  520 0900 kersti.simmer@hiiumaa.ee
       

 

Kantselei 

Ametikoht                                   

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Vallasekretär

Annika Grauberg

5860 3660

annika.grauberg@hiiumaa.ee

 

Dokumendihaldusspetsialist
Ametijuhend
PUHKUSEL 26. JUULINI

Katrin Paat

5342 3573

katrin.paat@hiiumaa.ee

 

Rahvastikuregistri- ja
perekonnaseisutoimingute
spetsialist
Ametijuhend

Riina Lilleõis

463 6084
5470 0232

riina.lilleois@hiiumaa.ee

Personalispetsialist
PUHKUSEL 2. AUGUSTINI
Ametijuhend

Hanna Demus 5886 3507 hanna.demus@hiiumaa.ee

Jurist

Ametikoht täitmata     

Sekretär
Ametijuhend

Heli Üksik 506 4565 heli.uksik@hiiumaa.ee

 

Kommunikatsiooniosakond 

Ametikoht

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Kommunikatsiooniosakonna
juhataja

Merilin Must

5346 4683

merilin.must@hiiumaa.ee

 

Avalike suhete spetsialist
PUHKUSEL 26. JUULINI
Ametijuhend

Triinu Rajasalu 

5470 0607

triinu.rajasalu@hiiumaa.ee

 

IT-spetsialist
Ametijuhend

Kersti Simsalu 

5304 2949

it@hiiumaa.ee
kersti.simsalu@hiiumaa.ee

IT-spetsialist 
Ametijuhend

 
Andres Toom 5306 3040

it@hiiumaa.ee
andres.toom@hiiumaa.ee

 

Rahandusosakond 

Ametikoht                                

Nimi                          

Telefon

E-post

 

Rahandusosakonna
juhataja
 

Heidi Paomees

463 6072
5302 0261

heidi.paomees@hiiumaa.ee

 

Finantsist

Aiki Maivel

463 6072

aiki.maivel@hiiumaa.ee

 

Pearaamatupidaja 

Annika Sõlg

463 6086

annika.solg@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 

Velda Aunapuu 462 2884 velda.aunapuu@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 
PUHKUSEL 31. JUULINI

Kulla Nabbi 463 6086 kulla.nabbi@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 
PUHKUSEL 28. JUULINI

Kai Vakker 463 6077 kai.vakker@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 

Ly Klee 463 6077 ly.klee@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 
PUHKUSEL 29. JUULINI

Heli Lige 5198 0820 heli.lige@hiiumaa.ee

Raamatupidaja 
(teenistussuhe peatatud)

Erika Oago    

 

Emmaste Osavalla Valitsus 
Emmaste vallamaja asub aadressil Vallamaja, Emmaste, 92001, Hiiumaa.

Ametikoht                          

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Osavallavanem 
PUHKUSEL 2. AUGUSTINI

Tiit Reha

5883 7709

tiit.reha@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Heli Üksik

462 2444

heli.uksik@hiiumaa.ee

 

 

Kõrgessaare Osavalla Valitsus
Kõrgessaare vallamaja asub aadressil Kõpu tee 8, Kõrgessaare, 92201, Hiiumaa.

Ametikoht                          

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Osavallavanem 

PUHKUSEL 2. AUGUSTINI

Liili Eller 503 4688 liili.eller@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Evely Kaibald 

463 6071

evely.kaibald@hiiumaa.ee

Haldusjuht 
PUHKUSEL 28. JUULINI

Vello Kallas 5770 4613 vello.kallas@hiiumaa.ee

Heakorratöötaja 

Toivo Jaanus  502 6190  

Remondi- ja heakorratöötaja 

Heiki Polukainen     

 

Käina Osavalla Valitsus 
Käina vallamaja asub aadressil Hiiu mnt 28, Käina alevik, 92101, Hiiumaa.

Ametikoht                          

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Osavallavanem                       

Omar Jõpiselg

516 5600

omar.jopiselg@hiiumaa.ee

 

Sekretär
(Vastuvõtt E,T, N kell 9-14)

Anne Sarapuu 462 2888

anne.sarapuu@hiiumaa.ee

Haldusjuht 

Tõnu Koppel 5464 0223 tonu.koppel@hiiumaa.ee

Remondi- ja heakorratöötaja 

Kalev Taelma 526 5640  

 

Kärdla Osavalla Valitsus 
Kärdla vallamaja asub aadressil Keskväljak 5a, Kärdla, 92413, Hiiumaa.

Ametikoht                          

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Osavallavanem               
PUHKUSEL 2. AUGUSTINI         

Tiit Reha

5883 7709

tiit.reha@hiiumaa.ee 

 

Sekretär
(Vastuvõtt E,N kell 9-12 ja 13-17,
R kl 9-14)

 

Inna Lepik 5377 1350

kardla@hiiumaa.ee

Haldusjuht 

Elvis Laasik 5886 1126 elvis.laasik@hiiumaa.ee

Haljastusspetsialist

Mai Sinilaid 5340 6503 mai.sinilaid@hiiumaa.ee

Haljastusspetsialist

Sirje Voitka    sirje.voitka@hiiumaa.ee

Heakorratöötaja

Johannes Türnpu 5757 0237 johannes.turnpu@hiiumaa.ee

Heakorratöötaja

Karel Kuimets 5629 5959 karel.kuimets@hiiumaa.ee

 

Pühalepa Osavalla Valitsus 

Pühalepa vallamaja asub aadressil Tempa küla, 92348, Hiiumaa.

Ametikoht                          

Nimi                        

Telefon

E-post

 

Osavallavanem     
PUHKUSEL 2. AUGUSTINI                   

Liili Eller 503 4688 liili.eller@hiiumaa.ee

 

Sekretär
(Vastuvõtt T,K kell 9-12 ja 13-17)

Inna Lepik 5377 1350

pyhalepa@hiiumaa.ee

Haldusjuht 

Argo Valgma 5911 6641 argo.valgma@hiiumaa.ee

Heakorratöötaja

Kristjan Strutinski 5382 0805 kristjan.strutinski@hiiumaa.ee