Hiiumaa Vallavalitsus
Keskväljak 5a, Kärdla 92413, Hiiumaa
Üldkontakt: valitsus@hiiumaa.ee, tel: 463 6082
Registrikood: 77000424
Tehingupartneri kood: 166101


Arveldusarved:
Swedbank  EE692200221068460924
SEB  EE651010220267833220
Danskebank EE263300333716550003

Kõigile arveldusarvetele saab kanda registritasusid, riigilõive (ehitus- ja kasutusload, kirjalikud nõusolekud), muusikakooli-, ringide-, toitlustus-, lasteaiatasusid ning muid tasusid märkides ära, mille eest tasutakse.
Arved (maksja Hiiumaa Vallavalitsus) saata XML-formaadis otse e-arveldaja, Registrite ja Infosüsteemide Keskus või PDF-formaadis e-posti aadressile: 
arved@hiiumaa.ee

 

Vallavalitsuse teenistujad

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Vallavanem

Reili Rand

463 6081
5647 9773

reili.rand@tiksimhiiumaa.ee

 


Kantselei

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Vallasekretär

Helen Härmson

463 6083

helen.harmson@tiksimhiiumaa.ee

 

Vallasekretäri abi

Helika Villmäe

463 6084

helika.villmae@tiksimhiiumaa.ee

 

Perekonnaseisutoimingute  ja personalispetsialist

Riina Lilleõis

463 6084

riina.lilleois@tiksimhiiumaa.ee

 

Jurist

Kairi Arunurm

 

kairi.arunurm@tiksimhiiumaa.ee

 

Sekretär

Urve Mäeots

463 6082;
512 1247

urve.maeots@tiksimhiiumaa.ee

 

Avalike suhete spetsialist

Liina Siniveer

5386 7606

liina.siniveer@tiksimhiiumaa.ee

 

IT-spetsialist

Märt Saar

5304 2949

mart.saar@tiksimhiiumaa.ee

 


Arenguosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Arenguosakonna juhataja

Monika Pihlak

463 6093
527 5120

monika.pihlak@tiksimhiiumaa.ee

 

Ühistranspordi ja teede spetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Projektijuht-riigihangete  spetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Arhitekt-planeeringute spetsialist

Jürgen Vahtra

5303 8128

jurgen.vahtra@tiksimhiiumaa.ee

 

Keskkonnaspetsialist

Raina Smill

463 6075
523 5887

raina.smill@tiksimhiiumaa.ee

 


Rahandusosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Rahandusosakonna  juhataja

Inge Elissaar

463 6072
5302 0261

inge.elissaar@tiksimhiiumaa.ee

 

Finantsist

Karin Gross

463 6072

karin.gross@tiksimhiiumaa.ee

 

Pearaamatupidaja

Annika Sõlg

463 6086

annika.solg@tiksimhiiumaa.ee

 

Vanemraamatupidaja  

Velda Aunapuu

463 6086

velda.aunapuu@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Kulla Nabbi

463 6086

kulla.nabbi@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Mare Oja

463 6076

mare.oja@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Kai Vakker

463 6077

kai.vakker@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Ly Klee

463 6077

ly.klee@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Heli Lige

463 6076

heli.lige@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja

Aiki Maivel

463 6086

aiki.maivel@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja kuni 31.05.18

Eve Koljak

463 6847

eve.koljak@tiksimhiiumaa.ee

 

Raamatupidaja kuni 31.05.18

Katrin Köster

462 2887

katrin.koster@tiksimhiiumaa.ee

 


Haridus- ja kultuuriosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Haridus- ja
kultuuriosakonna juhataja

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Spordi- ja terviseedenduse spetsialist

Maarja Liik

5860 0972
463 6073

maarja.liik@tiksimhiiumaa.ee

 

Hariduse ja kultuuri spetsialist

Tiia Liibert

5330 8832
463 6070

tiia.liibert@tiksimhiiumaa.ee

 


Sotsiaalosakond

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Sotsiaalosakonna juhataja

Kairi Lõppe

463 6096
5333 0650

kairi.loppe@tiksimhiiumaa.ee

 

Lastekaitsespetsialist

Tuuli-Brit Vaga

463 6074
5308 1343

tuulibrit.vaga@tiksimhiiumaa.ee

 

Lastekaitsespetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Sotsiaaltööspetsialist

Kairi Priit

463 6095
5886 6308

kairi.priit@tiksimhiiumaa.ee

 

 

Emmaste osavallavalitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Hergo Tasuja

5568 1641

hergo.tasuja@tiksimhiiumaa.ee

 

Sekretär

Heli Üksik

462 2444

heli.uksik@tiksimhiiumaa.ee

emmaste@hiiumaa.ee

 

Maaspetsialist
Ehitusspetsialist

Pilvi Post

462 2445

pilvi.post@tiksimhiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Liia Rull 

462 2441

liia.rull@tiksimhiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Aimi Jaarma

462 2444
514 4327

aimi.jaarma@tiksimhiiumaa.ee

 

 

Kõrgessaare osavallavalitsus

Ametikoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Üllar Laid

509 7745

yllar.laid@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Maire Türnpuu

463 6071

maire.turnpuu@tiksimhiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@tiksimhiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

asendaja
Jürgen Vahtra

5303 8128

jurgen.vahtra@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

täitmata teenistuskoht

 

 

Kärdla osavallavalitsuse sotsiaaltööspetsialisti
vastuvõtt: 6,, 13. ja 20. veebr kl 10-12

Heakorratöötaja

Toivo Jaanus

 

 

 

Remondi- ja
heakorratöötaja

Helmuth Türnpuu

5349 0926

 

 

 

Käina osavallavalitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Omar Jõpiselg

516 5600

omar.jopiselg@tiksimhiiumaa.ee

 

Sekretär

Anne Sarapuu

462 2888

anne.sarapuu@tiksimhiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Anita Ainelo

462 2882

anita.ainelo@tiksimhiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Veronika Kaevandes

462 2882

veronika.kaevandes@tiksimhiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Heli Tuisk

462 2883
53490389

heli.tuisk@tiksimhiiumaa.ee

 

Koduhoolduse spetsialist

Pille Näksi

462 2883
53436177

pille.naksi@tiksimhiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Tõnu Koppel

462 2881

tonu.koppel@tiksimhiiumaa.ee

 

Sadama kapten

Aivar Kääramees

5345 5059

sadam@orjaku.ee

 

Heakorratöötaja-autojuht

Eri Erin

 

eri.erin@tiksimhiiumaa.ee

 

 

Kärdla osavallavalitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Lauri Preimann

 

lauri.preimann@hiiumaa.ee

 

Sekretär

Urve Mäeots

463 6082

urve.maeots@tiksimhiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Kai Vahtra

463 6085

kai.vahtra@tiksimhiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

asendaja 
Jürgen Vahtra

5303 8128

jurgen.vahtra@hiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Pille Alevi

463 6094
505 5746

pille.alevi@tiksimhiiumaa.ee

 

Hooldustöötaja-autojuht

Enno Tuulik

 5344 6611

enno.tuulik@tiksimhiiumaa.ee

 

Haldusjuht

Argo Valgma

463 6078
5306 3040

argo.valgma@tiksimhiiumaa.ee

 

Haljastusspetsialist

Mai Sinilaid

463 6091
5340 6503

mai.sinilaid@tiksimhiiumaa.ee

 

Heakorraspetsialist

Sergei Trotski

5757 0237

sergei.trotski@tiksimhiiumaa.ee

 

Remondi- ja
heakorratöötaja

Helmuth Türnpuu

5349 0926

 

 

 

Pühalepa osavallavalitsus

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Osavallavanem

Liili Eller

503 4688

liili.eller@tiksimhiiumaa.ee

 

Sekretär

Katrin Paat

463 6840

katrin.paat@tiksimhiiumaa.ee

 

Maaspetsialist

Mai Julge

463 6845
504 2390

mai.julge@tiksimhiiumaa.ee

 

Ehitusspetsialist

Reet Nisumaa

463 6846

reet.nisumaa@tiksimhiiumaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist

Urme Soonvald

463 6844

urme.soonvald@tiksimhiiumaa.ee

 

Heakorratöötaja

täitmata teenistuskoht

 

 

 

Kalmistuvaht