« Tagasi

Külas Vabaduse poel

Aasta lõpus külastas valla ja arenduskeskuse esindus Kärdlas Vabaduse poodi pidavat ettevõtet OÜ Numitor, mis müüb kahes kõrvuti asuvas majas sanitaartehnikat ja sisustuskaupu ning elektritarbeid ja valgusteid.  

Külalisi võttis vastu ettevõtte juhatuse liige Külliki Kuusalu, kes rääkis, et ettevõtte ambitsioon on pakkuda kõike oma valdkonnas ning et käive iga aastaga kasvaks. Valgustitest rääkides ütles Külliki, et pood peab pakkuma midagi igast stiilist, sest klientide soovid on erinevad. Lisaks poe valikule saab meelepärase valgusti ka tellida. Lisaks lampidele ja elektritarvikutele müüakse ka elektrikütte- ja infrapunaseadmeid.  

Kui ettevõtte 1995. aastal alustas, olid kõik kaubad mahutatud ühte majja. 2011. aastal lisandus teine punane maja, kuhu kolisid valgustid. 

Töötajaid nimetab ettevõtte juht kolleegideks. "Mida sa siin juhid, teeme koos," sõnas Külliki sõbralikult ja kiitis samas ka kliente. Töö santehnikapoolel on Külliki sõnul eriti spetsiifiline: vaja on teada kogu skeemi ja seega pädevaid müüjaid väga hoida.  

Arutati elektripoe teise korruse ruumide teemal. Lepiti kokku, et kui majas on vaba ruumi rentimiseks, siis ettevõte annab märku, sest valla ja arenduskeskuse poole pöörduvad paljud, kes otsivad äripinda. 

Arenguprojektidest rääkides ütles Külliki, et ettevõte teeb hea meelega pakkumise, kui Hiiumaal on vaja nende pakutavaid kaupu . 

Aitäh sõbraliku vastuvõtu eest!