« Tagasi

Hoia end valla tegemistega kursis!

Hiiumaa valla tegemistega saab kursis olla Facebooki, mobiilirakenduse, valla veebilehe, Hiiumaa Teataja, Instagrami ja Youtube'i abil.

Hiiumaa valla Facebooki leheküljel täitus täna 5000 jälgijat. Aitäh teile!

Eriti populaarsed postitused on Facebookis need, kus saavad särada meie inimesed. Nii on eelmise nädala Maire viimase tööpäeva uudise lahti klõpsanud üle 1000 inimese ja märtsi lõpus ilmunud Häli-Herta KIIGIKu lugu lugenud pea poolsada inimest.

Valla Facebooki lehekülg on loodud Hiiu valla alguses oktoobris 2013 ning 2017. aastal ümber nimetatud.

Hiiumaa mobiilirakendusel on kahe aasta jooksul kogunenud 2747 allalaadimist. Äpp on tänuväärseks Hiiumaa info saamise võimaluseks, kui on kiired ja olulised teated, mis peaks loetud minutitega jõudma võimalikult paljude inimesteni. Hiiumaa rakenduse teavitusi saab tellida oma mobiiliekraanile sarnaselt uudistele uudisportaalidest. Möödunud kevadel märtsi teises pooles oli päevane lugejate arv igapäevaselt üle 300. Möödunud nädala töökuulutuste uudist on lugenud 235 inimest.

Hiiumaa äppi saab tasuta alla laadida App Store'ist või Google Play poest.

Hiiumaa valla veebilehel on viimasel ajal populaarsemad koroonakriisi uudiseid. Kui uudiste peamist lehekülge vaadatakse keskmiselt 100–300 korda päevas, siis üksikutest uudistest on populaarsemad koroonainfo artiklid 30–70 lahti klikkimisega.

Hiiumaa Teataja jõuab kord kuus kõikidesse postkastidesse Hiiumaal ja kõiki numbreid saab lugeda ka valla veebilehelt.

 

Jälgi Hiiumaa valda ka Instagramis ja Youtube'is!

Leia endale sobiv võimalus end valla tegemistega kursis hoida! Aitäh huvi tundmast!